Facebook Google+ Twitter

Facebook się zmienia. Czy na lepsze?

Niektórzy 2 listopada otrzymali już prezent od Facebooka. Nowy wygląd tzw. Osi czasu i nie tylko.

 / Fot. Mateusz Urbaniak Zmiany widać od razu. Do tej pory, jeśli umieszczaliśmy post na czyjejś tablicy (ścianie), to trafiał on do prawej kolumny. Inżynierowie Facebooka postanowili wyjść naprzeciw użytkownikom i przenieśli je do lewej kolumny, poszerzając ją.

Drugą zmianą, będą pola dla niedawnej aktywności, znajomych, zdjęć, lubianych stron i innych modułów podpiętych do systemu Open Graph. Natomiast pod tym systemem zostanie wolne miejsce, nieuzupełniane już wpisami ze ściany.

Największa grupa użytkowników, blisko ponad 500 milionów, rozpocznie testy po zalogowaniu się na własnym profilu w nocy 3 listopada br. Wtedy też od godziny 23, 2 listopada do godziny 4, 3 listopada, serwis ten będzie się zawieszał, a także po wpisaniu loginu i hasła może nas nie zalogować.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Możecie już dać spokój z tymi pierdołami na temat portalu dla upośledzonych mentalnie nastolatków i mikroprzedsiębiorstw próbujących się w tą zdegenerowaną grupę społeczną w tani sposób wstrzelić (z całym szacunkiem dla piesków pana Winka, które znajdują nowych właścicieli w trybie ekspresowym)? Jeszcze raz zobaczę tu tekst o Srejsbuku, to zadzwonię do redakcji Wiadomości24 (o ile jakaś istnieje poza domem właściciela serwisu) i wcisnę kit, że podłożyłem bombę. Tak, możecie to z czystym sumieniem potraktować jako groźbę karalną, czekam na wezwanie na rozprawę.

Internet to na tyle ciekawe zagadnienie, że jestem pewien, że możecie wygrzebać na temat coś ciekawszego, niż nowości srejsbuczkowe. Rozumiem, że nikt wam za to nie zapłaci, ale chyba na tym polega piękno tej strony?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.