Facebook Google+ Twitter

Facebook usunął zdjęcie kobiety karmiącej piersią. Otrzymał setki skarg oburzonych kobiet

Administratorzy Facebooka usnęli zdjęcie karmiącej matki, traktując je jako treść obraźliwą, która narusza zasady. Internauci zaprotestowali, a Facebook przyznał, że skasował fotografię zbyt pochopnie.

 / Fot. zrzut ekranu/TwitterEmma Bond urodziła swoje dziecko 3 miesiące przed terminem. Początkowo stan dziecka był poważny. Gdy zaczął się poprawiać kobieta otrzymała pozwolenie na karmienie piersią. Ta chwila była dla niej na tyle ważna, że zrobiła zdjęcie, które zamieściła na Facebooku - podaje TVN24.pl.

"Zdjęcie było widoczne jedynie dla moich znajomych i rodziny. Każdy zdawał sobie sprawę, że to szczególny moment w moim życiu, którym chciałam się podzielić z bliskimi i pokazać, jak daleko zaszłyśmy. To była magiczna chwila i usunięcie tego zdjęcia było dla mnie ogromnie bolesne" - powiedziała Emma Bond.

Czytaj także: Śmierć w internecie. Co się dzieje z kontami Google i na Facebooku po naszej śmierci?


Zdjęcie wróciło na Facebooka, tym razem zamieściła je organizacja, która wspiera kobiety karmiące piersią. Zdobyło ono 166 tys. polubień i zostało udostępnione 22 tys. razy. Facebook ponownie zaczął usuwać fotografię na wielu kontach.

Administratorzy otrzymali setki skarg z powodu usunięcia zdjęcia. Ostatecznie ustąpili i przyznali się do błędu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Ci moraliści z FB nie widzą nic gorszącego i niezgdnego z regulaminem w profilach typu "seksowne dzieci". To zwyczajni propagatorzy dewiacji i przeciwnicy normalności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moraliści z FB idźcie tą drogą! Niszczyć tą Sodomię i Gonorrheę. Kto to słyszał, żeby takie bezeceństwa promować? Cycki w internecie? Fuj! Albo na przykład, żeby brzuch ciążowy dzieciom w szkole pokazywać? Media pokazały wczoraj ten upadek moralny człowieka, ale dzielni nasi księża stanęli na wysokości zadania i natychmiast zwolniły katechetkę z pracy, stojąc na straży praworządności i zasad wiary. Słusznie w dodatku pozbawili kobietę ciężarną środków do życia, bo wyobraźcie sobie Szanowni Państwo, że ta kobieta w grzechu poczęła to dziecko... To już jest chyba koniec świata! Takie rzeczy? Kto to słyszał?

Dobrze, że panowie w sukienkach nad ładem moralnym czuwają. Chwała im za to!

Komentarz został ukrytyrozwiń

I na dodatek nie ma tutaj jakiejś skazy. Normalne zdjęcie, widać, że ktoś upadł na głowę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym bardziej, że karmienie piersią powinno być propagowane, ponieważ współcześni karmiący dzieci z butelki mlekiem sproszkowanym nie wiedzą jaką czynią dziecku krzywdę.
Oraz to, że karmienie piersią jest jednym z elementów szczęśliwego macierzyństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Blokowanie zdjęcia?! To rzeczywiście jest chore. Po tym widać jak Człowiek współczesny oddala się od Matki Natury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.