Facebook Google+ Twitter

Facebook zachęca internautów do wspierania walki z ebolą. Uruchamia "guzik ebola"

Mark Zuckerberg, twórca serwisu społecznościowego Facebook, zachęca internautów do finansowego wspierania walki z ebolą. W tym celu uruchomił "guzik ebola", którego kliknięcie przeniesie użytkownika na stronę płatności.

 / Fot. Marco Paköeningrat/(CC BY-SA 2.0)W związku z epidemią eboli władze Facebooka zachęcają użytkowników serwisu społecznościowego do finansowego wspierania walki z wirusem. Dotychczas, sam Zuckerberg na organizacje walczące z wirusem przekazał 25 mln dolarów. Teraz chce, aby do walki przyłączyli się również internauci.

Zobacz też:Śmierć w internecie. Co się dzieje z kontami Google i na Facebooku po naszej śmierci?W tym celu Facebook uruchomił tzw. "guzik ebola", który na razie wprowadzony został tylko na profilach użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Jego "kliknięcie" przeniesie na stronę płatności.

jak podaje tvp.info.pl, według ekspertów "charytatywny guzik" może pomóc także samemu Facebookowi, który pracuje nad systemem szybkich płatności. "Guzik" może pomóc w testowaniu nowej funkcjonalności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.