Facebook Google+ Twitter

Facebook zmienia regulamin. Sami zdecydujemy, które reklamy chcemy oglądać

Zmiany, pozwolą użytkownikom lepiej panować nad informacjami, które udostępniają innym, a także sprawniej zarządzać reklamami.

 / Fot. Fot.Marco Paköeningrat/(CC BY-SA 2.0)"Od 1 stycznia 2015 r. użytkownik korzystający z naszych usług zobowiązuje się przestrzegać zaktualizowanych regulaminów, zasad wykorzystania danych, zasad stosowania plików cookie, a także wyraża zgodę na wyświetlanie mu ulepszonych reklam, opracowanych na podstawie wykorzystywanych przez niego aplikacji i witryn" - wiadomość o takiej treści czeka na rejestrujących się do serwisu Facebook.

Zobacz też: Facebook pracuje nad nowym serwisem. Ma być konkurencją dla Linkedln

Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka przygotował zmiany w regulaminie serwisu, które obowiązywać będą od 2015 roku. Zmiany, pozwolą użytkownikom lepiej panować nad informacjami, które udostępniają innym, a także sprawniej zarządzać reklamami.

Nowe zasady przedstawione w formie przewodników zawierają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dowiemy się z nich m.in. jak usuwać opublikowane posty, jak zarządzać gronem znajomych, którzy mają być odbiorcami wybranych przez nas treści.

Nowością jest zgromadzenie wszystkich informacji dotyczących naszej prywatności w jednym miejscu. Wybierając odpowiednią sekcję będzie można sprawdzić, co inne osoby widzą na nasz temat i w jaki sposób inni użytkownicy mogą wchodzić z nami w interakcje - donosi tvn24.pl.

Największa rewolucja dotknęła polityki reklamowej. Po zmianach ustawienia wyświetlania reklam ustawione na koncie będą obowiązywały na wszystkich urządzeniach, na których korzystamy z serwisu. Użytkownicy dostaną również narzędzia dzięki którym będą mogli zrezygnować z otrzymywania spersonalizowanych reklam. Nie oznacza to jednak, że użytkownik może pozbyć się reklam w serwisie - może jedynie zrezygnować z otrzymywania tych, które dostosowane są do jego zainteresowań, zgodnie z tym, jak widzi je Facebook.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.