Facebook Google+ Twitter

Facet to ma jednak piękne życie!

Złośliwość losu czy wpisane w damskie jestestwo kaprysy. Muszę, chcę, powinnam - to najczęściej wypowiadane słowa przez każdą kobietę. Stoisz, słuchasz, często gęsto wściekasz się.

 / Fot. archiwum Ireneusz MosiczukZbliża się coroczna, powszechna i najważniejsza impreza-Sylwester. Stań z boku i przyjrzyj się sobie i jej. Powinieneś to zrobić znacznie wcześniej, kilka tygodni przed tą imprezą. Cóż na refleksję nigdy nie jest za późno.

Ona już wtedy myślała, w czym, jak i kto będzie. Już wtedy miotały nią myśli o modzie, stylu i przygotowaniu. Gorączkowo mieszała w szafach i na półkach. Przeważnie kończyło się stwierdzeniem-nie mam się w co ubrać.

Sklepy, butiki, galerie pochłaniały jej cały wolny czas. Koleżanki podpowiadały, co modne i co na topie. Jeden horror.

Nadszedł jednak 31 grudnia i ostatnie godziny przygotowań. Fryzjer, kosmetyczka i dopasowywanie. To tak, a to nie. To może być z tym w parze, a tamto nie. W domu stan wojenny - jeden jedyny cel ponad wszystko: Sylwester.

Spokojnie, popatrz. Kosmetyczka, a jakże! Koniecznie. Tam jakiś pryszczyk, tam przebarwienie. Rzęsy też, jakby nie takie i brwi należy poprawić. Ogólna maseczka, podkład makijaż i gotowa.

Fryzjer - obowiązkowo. Końcówki włosów trochę zniszczone, fryzura taka jak cię mogę, a i kolor wypadałoby w tym roku odświeżyć. Istna magia dnia.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Justyno :)
To żaden powód do wstydu. Każdy N. Rok wita wg własnych upodobań.
Dla mnie najmilszy Sylwester byłby przy kominku, w wygodnym dresie, z czerwonym grzanym winem i bratnią duszą przy boku. O północy toast szampanem pod gwiaździstym niebem.
Nie cierpię defilady mody (rzadko wygodnej i swobodnej), tony kosmetyków, ciążących sztucznością i patosu sylwestrowych lokali. W przyjaznym towarzystwie mogę jednak bawić się wszędzie, byle bez zniewolenia rewią mody i paradą sztuczności :)))
Pozdrawiam nastrojem zbliżającej się wiosny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Alicjo! Prawdę mówiąc mam już kilkadziesiąt wiosen, ale nie byłam nigdy na zabawie Sylwestrowej i wcale się nie wstydzę tego napisać.Nie znam tego. Nie lubię się malować. Za to bez szpilek po zielonej trawie biegać i spacerować . Uwielbiam przyrodę spokój. Chociaż muzykę kocham, ale znajduje ją wszędzie.
Ktoś kiedyś napisał:" Muzyka jest wszędzie i w Tobie i we mnie . Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)))
http://www.youtube.com/watch?v=p7a62QEVdCA

Bez szpilek i pudrowania - Wszystkiego Najlepszego i....... Wiosny w sandałkach na zieleni traw :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
1945
  • 1945
  • 01.01.2012 03:03

Tak, tak, właśnie takie jest to życie męsko-damskie szczególnie na krawędzi Starego i Nowego Roku.
Pykam *5!
I bez paniki, ale trafiły mi się jedna po drugiej 3 szóstki kodu do wpisania.
[nomen omen ]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Wojtek, Wojtek :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Bez lewatywy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponoć ma pomagąć na wszystkie troski

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno przydałaby się porządna lewatywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo, cóż niedoskonałość stylistyczna. Skrót myślowy-niepoprawny ale życzliwy:). Rano-po dobrym balu, rano się do domu wraca.:) Pamiętam, że kiedyś-o tamten wiek rzecz zahacza, wracaliśmy rano do domu niosąc obuwie w dłoniach. Ludzie do kościoła na mszę poranną a my strudzeni i z obolałymi nogami, do domu mknęliśmy. Tak, tak masowanie było wzajemne:)-stóp oczywiście:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tapeta pomału wychodzi z użycia u kobiet bez kompleksów, a Panowie coraz szybciej zbijają oponki.5 za tekst i 5* za dowcipne staroroczno -noworoczne komentarze. Do Siego Roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W rzeczy samej, facet to ma klawe życie... -. hehehe... zapomniał autor o tych co im się guziki nie dopinają w tych sylwestrowych strojach( raz na rok wkładanych). 365 dni, w każdym o kilkanaście kalorii za dużo, o piwach nie wspomnę...;)))
@ Pani Jadwigo, pozwolęsobie złapać za słowo, bo " nóżki" to w galarecie.... męskie jedzenie.. heheh..... podobno ;), bo ja nie lubię.
Do masowania stóp używam urządzenia...zdecydowanie efektywniejszy. ;))

Pozostaję z życzeniami sylwestrowymi i błyszczkiem na ustach ;)


na szczęście

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.