Facebook Google+ Twitter

Fair fan, czyli kibicuj z głową!

Kto choć raz miał okazję obejrzenia meczu z trybun, ten wie co to za przeżycie. Kolorowe szaliki, flagi, śpiewy i radość z dopingowania swojej drużyny.

W czasie Euro, wszyscy będziemy gospodarzami - przypomina nam hasło kampanii społecznej. I taka jest prawda. Do Polski zjadą się kibice różnych narodowości. Największe oblężenie przeżyją miasta-gospodarze. Ci, którzy biletu na mecz nie zdobyli, zadowolą się pobytem w miastach, gdzie znajdą się bazy piłkarzy.

Bycie gospodarzem takiej imprezy, zobowiązuje nas do tego, by jak najlepiej ugościć odwiedzających nas kibiców. To, jak będziemy zachowywać się wobec innych fanów futbolu - nie tylko na stadionie, będzie świadczyło o naszej kulturze.

Większość polskich miast z Euro 2012 wiąże nadzieje na duży zysk z turystyki.
Już od dawna włodarze przygotowują dla przyjezdnych kibiców atrakcje, które mają sprawić, że poczują się wyjątkowo i będą chcieli wrócić.

Jednak atrakcje, oferowane przez miasta, będą tylko jedną ze składowych, mających wpływ na to, czy turyści wrócą. Jeśli Polacy pokażą, że potrafią kibicować z klasą - bez bójek, awantur i nadmiernej ilości alkoholu, jest szansa, że po Euro turystyka w Polsce będzie się rozwijać.

Jak kibicować?
Emocje, związane z meczami podczas Euro, będą niewątpliwie ogromne. Polscy kibice są znani ze swojej wybuchowości, niestety. Należy się jednak zastanowić, czy warto uderzyć kibica rywali, tylko dlatego, że "nasi" przegrali. Chcąc kibicować, należy się wyzbyć wszelkich uprzedzeń do innych nacji, bo przecież każdy z nas chce być traktowany z szacunkiem!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.