Facebook Google+ Twitter

Faithless na Selectorze!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-02-19 16:11

19 lutego ogłoszono pierwszego headlinera drugiej edycji festiwalu Selector w Krakowie. Będzie to zespół Faithless, brytyjska grupa grająca muzykę na pograniczu trip-hopu i elektroniki.

Zespół Faithless / Fot. commons.wikimedia.com- Już czas na pierwszych wykonawców tegorocznej edycji Selector Festival i rozpoczynamy od ogłoszenia headlinera festiwalu. To bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej, to zespół, którego nowy, bardzo oczekiwany album pojawi się niebawem, to zespół, którego nowy materiał zostanie zaprezentowany na kilku najlepszych festiwalach w Europie, w tym w Krakowie - zespół Faithless. Ale to nie koniec... - mówi Maciej Ziółkowski z agencji Alter Art, organizatora imprezy. Kolejny headliner zostanie ogłoszony już w sobotę, 20 lutego około godz. 14 w radiowej Trójce.

Selector, to kolejne po Open'er Festival i Coke Live Music Festival "dziecko" Alter Artu. To festiwal skierowany do fanów muzyki elektronicznej. Promuje też młodych twórców - ogłoszono konkurs na zorganizowanie konceptu wizualnego i graficznego imprezy. W roku poprzednim, na pierwszej edycji festiwalu, wystąpiły gwiazdy takie jak: Franz Ferdinand, Orbital, Röyksopp czy Digitalism.

Impreza odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2010 na krakowskich Błoniach. Dwudniowy karnet kosztuje 200 zł, a bilety na każdy pojedynczy dzień 135 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.