Facebook Google+ Twitter

"Fakt" już wie jak umierała Dominika

Fakt dotarł do dramatycznego zapisu z akcji ratowniczej Dominiki. To zwykły suchy zapis czynności ratowników, za którym kryje się tragedia dziecka i dramat rodziców.

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15388306,wiadomosc.html?ticaid=1102e3&_ticrsn=3

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Zdaniem rzecznika łódzkiej prokuratury: z zeznań lekarzy ze szpitala w Łodzi, do którego w krytycznym stanie trafiła 2,5-letnia Dominika wynika, że gdyby dziecko trafiło do placówki kilka godzin wcześniej, prawdopodobnie udałoby się je uratować.
P.s To nie jest informacja pochodząca z Faktu

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Janek Boski, jeszcze nigdy na stronę Faktu nie weszłam świadomie. Za każdym razem znajduję się tam, gdy chcę przeczytać coś, co jak się później okazuje jest dziełem tego tabloidu. By innym zaoszczędzić takich rozczarowań zaznaczyłam, że to materiał Faktu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiemy czy istotnie ktoś poszedł i na siłę wypytywał o drastyczne dla rodziców i babci sprawy. Każdy na taki dramat reaguje inaczej. Jedni zamykają się w sobie, milczą, pragną być sam na sam ze swym cierpieniem, inni pragną podzielić się nim z całym światem. Sądząc po ilości wywiadów i zdjęć rodzina dziewczynki należy do drugiej kategorii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tabloidy są wszędzie . Pójść do rodziców , babci i pytać o drastyczne sprawy to totalny brak empatii .Wykorzystywać dramat ludzki aby zwiększyć sprzedaż ?
Można zrozumieć ,że niektórzy są żądni sensacji ale czy warto to przekazywać dalej ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla nas owszem żenujące, ale nie wszyscy traktują Fakt w tej kategorii. Zarówno rodzice, jak i babcia dziewczynki opowiadali o śmierci Dominiki właśnie Faktowi, traktując go jak każde inne źródło przekazu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.03.2013 14:57

To jest żenujące.

"Fakt" napisał wczoraj rano, że po sekcji znana jest już przyczyna śmierci dziecka - obrzęk mózgu, a winą obarczył lekarza. Tabloid nie dodał, że obrzęk mózgu pojawia się ZAWSZE, kiedy dochodzi do niedotlenienia mózgu. Do wyjaśnienia pozostaje, CO BYŁO PRZYCZYNĄ niedotlenienia, czyli co spowodowało śmierć. Przyczyny mogą być różne.

Proponuję nie ufać "Faktowi". TVN ostatnio zaufał tabloidowi przy produkcji programu, który ma fatalną oglądalność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wszystko jest do przedrukowania .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.