Facebook Google+ Twitter

Fakt najchętniej kupowanym dziennikiem w Polsce. Dalej GW i SE

Związek Kontroli Dystrybucji Prasy opublikował dane dotyczące sprzedaży dzienników ogólnokrajowych za kwiecień bieżącego roku. Zdecydowanym liderem w tym rankingu jest Fakt.

 / Fot. Fakt.plNależący do firmy Axel Springer Polska dziennik swoją pozycję niekwestionowanego lidera zawdzięcza sprzedaży na poziomie 409 573 egzemplarzy (Rozpowszechnianie płatne razem / kwiecień 2012). Wynik ten znacząco przewyższa rezultat osiągnięty przez Gazetę Wyborczą, która w zestawieniu zajmuje drugie miejsce z wynikiem sprzedaży 265 433 oraz trzeci w kolejności Super Express ze 165 469 sprzedanymi egzemplarzami.

Jak podaje portal "Wirtualne Media" w stosunku do
okresu sprzed roku Fakt zanotował niewielki wzrost sprzedaży. W kwietniu 2011 roku wydawca dziennika uzyskał wynik 396 360. Biorąc jednak pod uwagę trudną sytuację na rynku prasy w Polsce tę sytuację można uznać za sukces. Pozostałe czołowe dzienniki: SE, GW czy Rzeczpospolita zanotowały duże spadki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

@ odezwa. Udało się już przełamać monopol tygodników. Komuszą "Politykę" wyprzedza nie tylko znakomite "Uważam Rze", ale i "Gość Niedzielny", który w ogóle jest liderem na rynku tygodników. GPC to jeszcze za mało, nie od rzeczy byłaby papierowa wersja wPolityce.pl. No i telewizja, telewizja!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 11.06.2012 09:11

Gazeta Wyborcza, sprzedaje się topornie - żeby zwiększyć nakład; to dodają do każdej gazety pół litra ,albo kilo kiełbasy. hihihihihihi

Komentarz został ukrytyrozwiń
odezwa do odezwy
 • odezwa do odezwy
 • 11.06.2012 05:28

synku jakis ty glupiutki prymityw.co spowodowalo katastrofe smolenska jest dawno znane.jeden z winnych ma dzisiaj ciezkie wyrzuty sumienia jezeli sumienie wogole posiada.zas nasz dziennik i pozostala podobna prase kupujcie regularnie i nieregularnie. nie musicie nawet czytac tylko kupowac i rozdawac.nie czytajac zaoszczedzicie czas na naprawde wartosciowa prase na przyklad gazete wyborcza.krolowa rowniez nie wierzy naszemu dziennikowi i nie czyta go bo jej czas jest na tyle drogocenny ze szmirami sie nie interesuje

Komentarz został ukrytyrozwiń
redachtor
 • redachtor
 • 10.06.2012 22:48

A kogo to obchodzi oprócz wydawców

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fuckt najczęściej kupowany? Klęska...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Troll
 • Troll
 • 10.06.2012 21:15

No tak , Inka teraz wiadomo dlaczego piszą otręby kawowe jak się nie czyta dobrych publikatorów tylko propagandę Sakiewicza .

Komentarz został ukrytyrozwiń
odezwa
 • odezwa
 • 10.06.2012 21:15

NIE TRZEBA SIĘ PRZEJMOWAĆ NISZOWYM PORTALEM, TYLKO WYJŚĆ ŚMIAŁO DO POLAKÓW I ICH UŚWIADAMIAĆ W JAKIM ŻYJĄ GNOJU!!! *** Doskonały wpis ~Mario z Anglii na jednym z portali: "Tu w Anglii, nie mogli zrozumieć o co mi chodzi z ta polską demokracją, więc im opowiedziałem taką bajeczkę: wyobraźcie sobie, ze Rosjanie mordują skrytobójczo kilkadziesiąt tysięcy waszych jeńców, nie przyznając się do tego. Po latach królowa, wraz z całym sztabem generalnym, szefem banku angielskiego, szefami najważniejszych instytucji państwowych leci na rocznicę tego mordu do Rosji. Tam samolot rozbija się w niewyjaśnionych okolicznościach. Rząd nie tylko nie podaje się do dymisji, ale oddaje śledztwo Rosjanom, którzy ogłaszają, że do sterów dorwała się królowa wraz z naczelnym dowódcom lotnictwa i po pijoku rozbili samolot. Rząd angielski potwierdza tą wersję, ministra obrony narodowej robi senatorem [w Anglii, np. lordem!], dowódcę ochrony awansuje itd. Nie ma najmniejszego znaczenia, że w zaplombowanej trumnie królowa ma trzy nogi, niektóre ofiary dwie wątroby, inne kupę śmieci w brzuchu, że cały teren zaorano, ślady zatarto, drzewa wycięto w pień, a samolot zniszczono i umyto. Rząd angielski jest tym wszystkim zachwycony i potwierdza, że winę ponosi pijana królowa. Przez dwa tygodnie nikt ze mną nie rozmawiał, wszyscy się odsuwali, jak od zadżumionego. Po dwóch tygodniach, jeden z Anglików mnie przeprosił. Powiedział, że myśleli, że jestem chory psychicznie i mnie izolowali. Ale któryś zapytał innego Polaka, który im potwierdził to co mówiłem, a jeszcze inny sprawdził sobie w internecie hasło Katyń i Smoleńsk. Stwierdzili, że nie mieli pojęcia, że coś takiego jest możliwe w Europie. To tyle odnośnie rosyjskich "ekspertów" w mediach. Ładnie ta wasza Polska od Tuska wygląda. Z perspektywy angielskiej niczym rosyjski bantustan." === PRZED NAMI DŁUGA DROGA. TRZEBA SIĘ Z TYM POGODZIĆ i walczyć. Walczyć! KUPUJMY regularnie WSZYSTKIE DOSTĘPNE "NASZE DZIENNIKI" i pozostałą prasę prawicową ("Gazeta Polska", "GP Codzienna", "Uważam Rze", "Nasza Polska", "Gazeta Warszawska, "Arcany", "Glaukopis", itp.) -- PO KILKA EGZEMPLARZY i rozdajmy to ludziom. W CIĄGU KILKU MIESIĘCY, w ciągu kilku miesięcy -- ZOBACZYCIE -- doprowadzimy do pożądanych zmian w Polsce!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 10.06.2012 21:11

I takim sposobem sztucznie podnosi się " czytalność" .Odsłony ? Jeden net ile robi punktów ? 150 ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 10.06.2012 21:10

GW, Polityki , Nesweeka - kupują tylko czubki z Tworek! hihihihihi

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 10.06.2012 21:05

Gazetę Polską wykupują fanatycy[ kilka egzemplarzy ] i rozdają na ulicy jak Świadkowie Jehowy broszury.
Znam to z autopsji !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.