Facebook Google+ Twitter

Fakty i mity wokół przejścia Mameda Chalidowa do UFC

Po ostatnim zwycięstwie na KSW 19, Mamed Chalidow zadeklarował chęć walki w UFC, czyli największej organizacji mieszanych sztuk walki. Choć dopiero uzgadniane są warunki, wokół tego transferu powstało wiele mitów.

Obecnie olsztynianin zarabia 100 tysięcy złotych za walkę. / Fot. Mariusz Michalak

Polski sen o UFC


Mamed Chalidow wciąż czeka na konkretną ofertę ze strony UFC. Twierdzi, że jego zapał do walk w oktagonie nie opadł. Transfer ten jest szeroko komentowany przez środowisko związane z mieszanymi sztukami walki. Jedni twierdzą, że miejsce Mameda jest właśnie w UFC, gdzie mógłby się konfrontować ze znakomitymi przeciwnikami. Zwolennicy pozostania Mameda w Polsce są zaskoczeni nagłą zmianą decyzji. Uważają, że to właśnie nad Wisła jest jego miejsce. To tu jest popularny, toczy widowiskowe walki, a w USA nie jest aż tak rozpoznawalny i byłby jednym z wielu zawodników występujących w oktagonie.

Jeden z niemieckich dziennikarzy poinformował za pośrednictwem Twittera, że telewizja Polsat zablokowała przejście Mameda Chalidowa do UFC. Okazuje się, że to nieprawda.Czytaj dalej --------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mariusz
  • Mariusz
  • 23.05.2012 10:29

Czeczenia ma w osobie Mamed Chalidow i jego brata najlepszego ambasadora , który pokazuje swój naród z jak najlepszej strony .Również dla nas Polaków jest (ma polskie obywatelstwo) wspaniałym ambasadorem Rzeczpospolitej Polskiej .jest nie tylko bardzo dobrym sportowcem ,ale tak po ludzku , bardzo przyjemnym w obejściu człowiekiem o dodatkowo skromnym .Wielu z polaków powinno brać z niego przykład , gdyż ma tak samo jak my Polacy te same cechy charakteru.Ostatnio po zwycięskiej walce , bodajże w pierwszej minucie powiedział to .Jestem tylko 11 a może 12 w świecie i pragnę walczyć z tymi wyżej notowanym.OCZYWIŚCIE NIECH WALCZY ,gdyż na pewno zasługuje na pierwsza trójkę , tym razem w klasyfikacji .Niech stawi swój naród , nas Polskę -życzę mu jak najlepiej .
Tak jak bokserzy;Paweł , Grzgor Skrzecze , Grudzień , Kulej , Szczepański "Tiger",,, byli naszymi ambasadorami poprzez sport , tak teraz jest ten wspaniały człowiek i sportowiec-Mamed Chalidow .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.