Facebook Google+ Twitter

Falstart serwisu Facebook Lite?

W nocy z wtorku na środę polskiego czasu Facebook udostępnił do testów nową wersję serwisu ochrzczoną mianem Facebook Lite. W wyniku błędu zaproszenie do próbowania otrzymało zbyt wiele osób. Ci którzy nowy serwis zobaczyli sugerują bliźniacze podobieństwo wersji "Lite" i popularnego Twittera.

interaktywnie.com / Fot. screen"Tworzymy szybszą, prostszą wersję Facebooka. (…) Nie jest jeszcze ukończona, mamy sporo rzeczy do zrobienia, ale chcemy poznać twoją opinię na jej temat" - taki komunikat trafił do niektórych z użytkowników popularnego portalu społecznościowego. Część z tych, którzy próbowali przejść do testów i klikali w podany w mailu link natrafiali na kłopoty - komunikaty o błędach.

To jednak nie koniec problemów. Niektórzy spośród internautów, którzy mogli przetestować wersję "Lite" sugerowali, że nowa wersja Facebooka przypomina popularnego Twittera. Twórcy Facebooka bronia się i twierdzą, że nowa wersja przeznaczona jest dla tych, którzy nie mają dostępu do szybkiego internetu.

Ponadto, twierdzą twórcy FB, ani Twitter ani FriendFeed (drugi z portali do którego Facebook Lite jest podobny, w opinii internautów) nie powinny się obawiać rywalizacji, ponieważ testowana wersja skierowana jest na rynki skierowana jest do internautów w Indiach oraz Rosjan i Chińczyków.

Źródła:

interaktywnie.com
Webhosting.pl
vbeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

o .. jakbym czytal o nowym wdzianku link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.