Facebook Google+ Twitter

Fałszywy alarm bombowy na Dworcu Centralnym w Warszawie

Ewakuowany peron 4, zdezorientowani podróżni i policjanci z psami – tak było dziś w godzinach popołudniowych na warszawskim Dworcu Centralnym.

– Ewakuowano cały czwarty peron. Ma miejscu są policjanci z psami, a pirotechnicy badają torby podróżnych. Pociągi są przekierowywane na inne tory – powiedziała Wiadomościom24.pl znajdująca się na miejscu Anna Wittenberg.

Całe zamieszanie wywołał czyjś głupi dowcip.

– Otrzymaliśmy anonimowy telefon o bombie umieszczonej na Dworcu Centralnym. Policjanci sprawdzili te doniesienia. Okazały się one fałszywe – dowiedziały się Wiadomości24.pl od zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Daniel - jeśli dobrze pamiętam moją rozmowę z Tomkiem to informacja przez Ciebie podana była tak chaotyczna, że Tomek myślał że zamieszanie ma miejsce w Łodzi, a nie Warszawie. I dopiero po telefonie do łódzkiej policji powiedzieli nam, że coś się dzieje, owszem, ale w Warszawie.

Pozdrawiam,
Mateusz

P.S Ale dziekuję za to, że przyznałeś się do i uzasadniłeś minusa - to ważne bo pozwala przeprowadzić konstruktywną dyskusję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak... Tekst miał być uzupełniony o fragment, że ja poinformowałem o zdarzeniu i co?! Brrr :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daje zdecydowanego minusa!!! Szkoda, że nikt nie wspomniał, iż przed tym jak Ania do Was dzwoniła ja tam byłem i przekazałem te informacje Tomkowi!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.