Facebook Google+ Twitter

Fałszywy alarm bombowy w głównej siedzibie telewizji CNN

Policja zamknęła klika ulic w centrum Atlanty po tym, jak otrzymała wiadomość o bombie w głównej siedzibie CNN. Po przeszukaniu gmachu telewizji nie stwierdzono zagrożenia.

 / Fot. Jack Piranha/Jymlii Manzo, Creative Commons 2.0, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:CNN_Center_Atlanta.jpg Jak podaje serwis 11.alive.com, na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował o "bombie chemicznej", znajdującej się w budynku telewizji CNN.

Według informacji przekazywanych przez Fox News, anonimowy mężczyzna poinformował również o wzięciu 15 zakładników. Żądał pieniędzy oraz biletu lotniczego. Nie powiedział, dlaczego zdecydował się na tak desperacki krok. Służby ustalają skąd został wykonany telefon.  / Fot. Charles Atkeison, Creative Commons 2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:CNN_Atlanta_Newsroom.jpg?uselang=pl

Po dokładnym przeszukaniu gmachu nie stwierdzono żadnego zagrożenia. Około godz. 11 polskiego czasu, ponownie otwarto zablokowane wcześniej ulice w centrum Atlanty.

W budynku mieszczącym się w stolicy stanu Georgia znajduje się główna redakcja i najważniejsze studia kilku kanałów należących do sieci CNN.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.