Facebook Google+ Twitter

Fałszywy alarm bombowy we wrocławskim supermarkecie Carrefour

Przed południem radio ROXY FM podało, że ewakuowano klientów supermarketu Carrefour we Wrocławiu, z powodu alarmu bombowego. Sprawdziliśmy doniesienia naszego autora. Na szczęście był to fałszywy alarm.

Jak dowiedzieliśmy się od Pawła Petrykowskiego z zespołu prasowego KWP we Wrocławiu, ok. godz. 9.10 policja otrzymała informację o bombie umieszczonej w hipermarkecie. Na miejsce zdarzenia wysłano ekipę pirotechników ze specjalnie wytrenowanymi psami. Dla bezpieczeństwa klienci hipermarketu zostali ewakuowani. Bomba miała być ukryta na jednej ze sklepowych półek. – Ok. 12.30 czynności zostały zakończone, nie znaleziono żadnych materiałów wybuchowych – powiedział Wiadomościom24.pl Paweł Petrykowski. W momencie rozpoczęcia akcji zakupy w centrum handlowym robiło ponad 500 klientów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wiem - chodzilo mi bardziej o osobę, która bylaby już jakby bliżej redakcji, mialaby być może większy dostęp wlasnie do pewnych możliwości, w których wspominam Adam - adresy, telefony itd. Jednocześnie musialby to być b. aktywny uczestnik serwisu. To wszystko sklada się na coś "więcej", pasuje więc wg mnie do idei czwartego pióra - kto wie, może kiedyś tak będzie :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Być może będzie się to dalo zrobić z czasem - np. kiedy pojawią się osoby z czwartym piórem itd.?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Redakcji i Michałowi Tuszyńskiemu za podjęcie szybkich działań i potwierdzenie doniesienia Roxy FM. Może to jest właśnie dobry model współpracy: autor daje "cynk", a Redakcja, korzystając z możliwości redakcyjnych (telefony, adresy, korespondenci, fotografowie) ustala szczegóły?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż za szybkość. Brawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale refleks!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.