Facebook Google+ Twitter

Fałszywy alarm bombowy we wrocławskim supermarkecie Carrefour

Przed południem radio ROXY FM podało, że ewakuowano klientów supermarketu Carrefour we Wrocławiu, z powodu alarmu bombowego. Sprawdziliśmy doniesienia naszego autora. Na szczęście był to fałszywy alarm.

Jak dowiedzieliśmy się od Pawła Petrykowskiego z zespołu prasowego KWP we Wrocławiu, ok. godz. 9.10 policja otrzymała informację o bombie umieszczonej w hipermarkecie. Na miejsce zdarzenia wysłano ekipę pirotechników ze specjalnie wytrenowanymi psami. Dla bezpieczeństwa klienci hipermarketu zostali ewakuowani. Bomba miała być ukryta na jednej ze sklepowych półek. – Ok. 12.30 czynności zostały zakończone, nie znaleziono żadnych materiałów wybuchowych – powiedział Wiadomościom24.pl Paweł Petrykowski. W momencie rozpoczęcia akcji zakupy w centrum handlowym robiło ponad 500 klientów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wiem - chodzilo mi bardziej o osobę, która bylaby już jakby bliżej redakcji, mialaby być może większy dostęp wlasnie do pewnych możliwości, w których wspominam Adam - adresy, telefony itd. Jednocześnie musialby to być b. aktywny uczestnik serwisu. To wszystko sklada się na coś "więcej", pasuje więc wg mnie do idei czwartego pióra - kto wie, może kiedyś tak będzie :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Być może będzie się to dalo zrobić z czasem - np. kiedy pojawią się osoby z czwartym piórem itd.?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Redakcji i Michałowi Tuszyńskiemu za podjęcie szybkich działań i potwierdzenie doniesienia Roxy FM. Może to jest właśnie dobry model współpracy: autor daje "cynk", a Redakcja, korzystając z możliwości redakcyjnych (telefony, adresy, korespondenci, fotografowie) ustala szczegóły?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż za szybkość. Brawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale refleks!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.