Facebook Google+ Twitter

"Fame" - najnowsza sztuka Mazowieckiego Teatru Muzycznego

W Teatrze Palladium można oglądać legendarny musical "Fame", który przygotowano z okazji 10. jubileuszu MTeatru. Najbliższe spektakle odbędą się 28 i 29 lutego.

plakat / Fot. Mazowiecki Teatr MuzycznyMusical "Fame" opowiada o grupie studentów i nauczycieli z lat 1980-1984. Przedstawia niepokoje, nadzieje i ambicje utalentowanych, lecz nieukształtowanych artystycznie, młodych ludzi. Dowiadujemy się o czyhających na nich pokusach, ale i konieczności zachowania dyscypliny, niezbędnej dla wykonywania zawodu aktorów, tancerzy i muzyków. Obserwujemy jak przez cztery lata intensywnych studiów przeżywają radości, miłości, zmagają się z wymaganiami, jakie stawia szkoła, by stać się wreszcie w pełni ukształtowanymi artystami i dojrzałymi ludźmi.

Wiele piosenek z tego musicalu stało się znanymi przebojami, w muzyce zaś można odnaleźć pop, rap, hip-hop, rock and roll, jazz, soul.

Reżyserem spektaklu jest Miłosz Gałaj, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, zaś prof. dr Andrzej Nanowski, dziekan Wydziału Wokalno-Aktorskiego tejże uczelni.

Najbliższe spektakle odbędą się 28 i 29 lutego. Więcej informacji znajduje się na stronie teatru.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.