Facebook Google+ Twitter

Family Cup - czyli rodzinne ściganie na Malince

W najbliższą sobotę, 14 czerwca, odbędą się mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kolarstwie górskim.

Family Cup / Fot. www.familycup.com.plAmatorskie mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim, Family Cup, to cykl imprez skierowanych do amatorów (licencjonowani zawodnicy mogą startować poza klasyfikacja). Łódzka edycja, będąca jednocześnie mistrzostwami województwa łódzkiego, tradycyjnie jak co roku, rozegrana zostanie na terenie ośrodka wypoczynkowego "Malinka" w Zgierzu.

Oprócz doskonałej zabawy i niezapomnianej przygody, zawodnicy będą mieli szansę na uzyskanie dyplomu, pucharu a nawet nagrody. Ponadto osoby, które zdobędą w zawodach miejsca od pierwszego do szóstego, zyskują prawo startu w ogólnopolskim finale mistrzostw. W tym roku odbędzie się on 13 września w Olsztynie.Family Cup 2007, Malinka k/Zgierza, zawodnik na trasie wyścigu. / Fot. Arkadiusz Urbanowicz

Zawody rozegrane zostaną w 14 kategoriach wiekowych. Start kategorii A (dzieci 7 - 11 lat) przewidywany jest o godz. 10.30. Informacja o godzinie startu pozostałych grup będzie podana w dniu zawodów przed startem najmłodszych. Numery startowe wydawane będą w dniu zawodów od godz. 9.00, w namiotach przy starcie/mecie.

Opłata startowa (w ramach której organizatorzy zapewniają: ubezpieczenie, posiłek, napoje i słodycze) wynosi 20 zł dla dorosłych i 10 zł dla dzieci do lat 16. Osoby nieletnie mogą startować tylko po okazaniu pisemnej zgody od rodziców. Każdy zawodnik musi posiadać kask sztywny.


Family Cup 2007, Malinka k/Zgierza, start juniorów. / Fot. Arkadiusz UrbanowiczZapisy przyjmuje (do dn. 13 czerwca br.):
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu,
ul. Długa 42, tel. 042 719 08 52,
e-mail: mdkzgierz@o2.pl

Jeśli ktoś nie zdąży zapisać się, lub nie czuje się na siłach by wziąć udział w zawodach, warto przyjechać do Malinki pokibicować śmiałkom biorącym w nich udział. Wiadomości24.pl będą obecne na trasie i zamieszczą obszerną relację z imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.