Facebook Google+ Twitter

Fani mistrza, Artura Siódmiaka pożegnali go na Ergo Arenie !

Współautorzy: Marta Wróbel

W niedzielę w Ergo Arenie w Gdańsku doszło do symbolicznego dla polskiego "szczypiorniaka" wydarzenia. Po raz ostatni na parkiet wbiegł Artur Siódmiak, wieloletni reprezentant naszego kraju.

 / Fot. Konrad Koźmiński/ Sikora Koźmiński PhototeamImpreza "PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata" która odbyła się 15-stego grudnia, była podziękowaniem dla głównego bohatera za jego wkład włożony w sukcesy Reprezentacji Polski i drużyn, w których występował, ale też za ogromne emocje dostarczone kibicom piłki ręcznej.
Na trybunach pojawiło się 8250 kibiców. Impreza ta nie była spotkaniem o punkty, więc miała dość luźny charakter.
Podczas meczu wystąpił zawodnik młodzieżowej drużyny Vive Targi Kielce Janek Winiarski. Mimo że nie podołał wyzwaniu 30.000 kliknięć “lubię to” na facebooku…

Podczas gali sądecki zespół rockowy ReV Revenge zaprezentował specjalny utwór zatytułowany: „To nie koniec” nagrany specjalnie dla Artura Siódmiaka oraz zagrał inne własne utwory. Zaśpiewała również młoda wokalistka Inez Bodio. Występy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i powodowały wielki aplauz publiczności.  / Fot. Konrad Koźmiński/ Sikora Koźmiński Phototeam

Co przyczyniło się do tego, iż trudno jest ocenić, kto podczas tego wydarzenia bawił się lepiej. Czy publiczność, która bardzo żywiołowo reagowała na wszelkie popisy na parkiecie czy też uczestnicy meczu obecni na parkiecie.
Wszyscy podeszli do zasad i przepisów z przymrużeniem oka, co przyczyniło się do jeszcze ciekawszych sytuacji w centrum wydarzeń.
Mecz obfitował w wiele atrakcji nie tylko sportowych po pierwszej części meczu "Król Artur" otrzymał tort w kształcie koszulki z numerem 9, z którym występował w reprezentacji kraju. Można było też Kibice przypomnieć sobie telewizyjny komentarz do pamiętnej akcji z mistrzostw świata w Chorwacji, w której Siódmiak zapewnił Polakom awans do półfinału turnieju.

Po zakończeniu spotkania Artur Siódmiak przyjmował podziękowania i gratulacje za wszystkie te momenty, w których kibicom dostarczył ogrom radości.
Finał uwieńczyło wręczenie pucharów uczestnikom meczu. Wyjątkowy bohater "pofrunął" do góry na rękach swoich przyjaciół z parkietów.

Organizacją "PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata" zajmowały się Akademia Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka, agencja promotorska Menu Group i Exodus Group.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.