Facebook Google+ Twitter

Fani proszą o pomoc!

Żadna agencja organizująca festiwale i koncerty nie ogłosiła koncertu brytyjskiego zespołu MUSE. Fani postanowili sami się tym zająć!

 / Fot. Archiwum zdjęćŻadna agencja organizująca koncerty i festiwale w Polsce nie ogłosiła koncertu brytyjskiego zespołu MUSE. Fani postanowili sami się tym zająć. Aż nieprawdopodobne jak Ci młodzi ludzie walczą o ten koncert. Jedna z fanek przyznaje, że osobiście wysłała już kilkanaście maili z prośbą o organizację koncertu. Niestety tak jak uważała - zero odzewu.
Z tej racji fani proszą o pomoc: "- Jeśli ktoś z Państwa jest w stanie zorganizować taki koncert prosimy o kontakt mailowy" - mówią. I jak tutaj nie pomóc takim ludziom? Walczą zawzięcie, aby ich ukochany zespół ponownie wystąpił w Polsce. Ponownie, bo ostatnio MUSE odwiedzili Polskę z koncertem w Łodzi kilka lat temu.
Niedawno na portalu dziennikzachodni.pl powstała sonda zatytułowana: "Kto powinien zagrać wielki koncert w Rybniku w 2015 roku? [...]." Wśród propozycji jest również zespół MUSE. Jednakże, jak uważają fani, z racji problemów z głosowaniem oraz drogich sms'ów nie mają szans, więc ich oferta jest ciągle aktualna. "- Jeśli będzie trzeba chwycić za portfel i pomóc - jesteśmy przygotowani!" - informują.
Zespół na początku przyszłego roku wydaje nową płytę, co cieszy polskich (i nie tylko) fanów. "Będzie nowa trasa koncertowa, dlatego tak bardzo zależy nam na koncercie w Polsce.'' - mówią wspólnie i dzielnie czekają na koncert.


Kontakt mailowy do fanów: muserspoland@gmail.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.