Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32210 miejsce

FANSTREFA - piłkarskie emocje w sercu Wrocławia

Już dziś w samym centrum wrocławskiego Rynku rusza specjalna Strefa Kibica. Między 11 czerwca a 11 lipca na największym ekranie diodowym w mieście wyświetlane będą wszystkie mecze piłkarskich Mistrzostw Świata RPA 2010.

FANSTREFA działa codziennie od 11 czerwca do 11 lipca, od poniedziałku do piątku od 15.00 do 22.00, w weekendy zaś od 14.00 do 22.00. Wszystko to zupełnie za darmo! / Fot. http://www.e2012.eu/Zgodnie z ideą, przyświecającą otwarciu FANSTREFY, wrocławski Plac Solny na okrągły miesiąc ma przemienić się w miejsce największych piłkarskich emocji w mieście. Niezwykła atmosfera wrocławskiej starówki w połączeniu z solidną dawką pozytywnej adrenaliny każdego dnia mają przyciągać tu wszystkich fanów piłki nożnej, bez względu na wiek, płeć, czy klubowe upodobania. Dla kibiców przygotowano nawet specjalne trybuny, będące zapowiedzią stadionu, budowanego specjalnie na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy 2012. FANSTREFA działać będzie od poniedziałku do piątku od 15.00 do 22.00, a w weekendy od 14.00 do 22. Wstęp oczywiście wolny.

Oprócz transmisji spotkań piłkarskich, będą też rozgrywki samych kibiców, toczone na konsolach WII i na specjalnych stołach do piłkarzyków. Dodatkową atrakcją będą mecze w Piłce Mydlanej, konkursy plastyczne dla najmłodszych, próba sił w ekstremalnym rodeo i solidne rozciąganie w Bungy Run. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami, licznych turniejów i testów z wiedzy o Śląsku Wrocław, Mundialu, kulturze Wrocławia i Hiszpanii.

Tegoroczna FANSTREFA ma upływać pod znakiem przyjaźni polsko-hiszpańskiej, ponieważ już w 2016 roku tytuł Europejskiej Stolicy Kultury otrzyma jedno z polskich i jedno z hiszpańskich miast. Stąd też pomysł na różnorodne propagowanie kultury hiszpańskiej z lekcjami hiszpańskiego na wesoło, nauką flamenco, przyrządzaniem paelli i malowaniem twarzy w barwach Hiszpanii na czele.

Aby podczas wielogodzinnej zabawy nikomu nie zabrakło sił do głośnego kibicowania, przygotowane zostaną także stoiska kulinarne, na których będzie można zakosztować smakołyków polskiej i hiszpańskiej kuchni. Koniec całodniowej zabawy zwieńczać będą imprezy w stylu Piana i Ibiza Party.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trochę aktualności: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.