Facebook Google+ Twitter

Fantastyczne wyniki w lekkoatletycznych mistrzostwach Rosji!

W rozegranych w Czeboksarach mistrzostwach Rosji w lekkoatletyce, kilku sportowców zanotowało fenomenalne wyniki - podaje portal eurosport.pl

Sonda

Ile medali zdobędą na olimpiadzie w Londynie rosyjscy lekkoatleci?

 / Fot. Erik van Leeuwen, Creative Commons 3.0W konkursie skoku wzwyż najlepszy był Iwan Uchow, który pobił swój rekord życiowy i osiągnął najlepszy rezultat w tym roku na świecie - 2,39 m. Zawody w tej konkurencji stały na bardzo wysokim poziomie, ponieważ kolejni zawodnicy na podium, czyli mistrz olimpijski z Pekinu Andriej Silnow i Aleksander Szustow, uzyskali odpowiednio 2,37 oraz 2,35 - donosi serwis eurosport.pl.

Natomiast w innych dyscyplinach lekkoatletycznych warte wspomnienia są także: wynik Antonina Kriwoszapka w biegu 400 m - 49,16, który jest najlepszym czasem w tym roku na świecie. Ponadto wspaniałe rezultaty zanotowały także Daria Piszczalnikowa w rzucie dyskiem - 70,69 m oraz Tatiana Łysenko w rzucie młotem - 78,51 m. Obie zawodniczki, dzięki uzyskaniu takich wyników, są w tej chwili liderkami tegorocznych list światowych, a jakby tego było mało, to rzut Łysenki jest również nowym rekordem Rosji.

Wszystkie te osiągnięcia stanowią dobry prognostyk dla rosyjskiej reprezentacji lekkoatletycznej przed zbliżającymi się wielkimi krokami Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.