Facebook Google+ Twitter

"Fantastyczny lot" zespołu Video

Łódzko-warszawski zespół Video powraca na scenę muzyczną z nowym utworem, który promuje jego drugą już płytę "Nie obchodzi nas rock". Album ukaże się na początku 2010 r.

Na zdjęciu wokalista zespołu Video, Wojciech Łuszczykiewicz. / Fot. Andrzej Grygiel /PAPPiosenka utrzymana jest w konwencji rockowej, której muzycy są wierni, mimo przewrotnego tytułu kolejnej płyty. Słowa do niej napisał wokalista zespołu - Wojtek Łuszczykiewicz. Zobaczcie:Video to polski zespół założony w 2007 roku przez Macieja Durczaka, Wojciecha Łuszczykiewicza i Tomasza Luberta. Z ich debiutanckiego albumu "Video gra" z 2008 roku pochodzą takie przeboje, jak: "Bella", "Idę na plażę" (hita lata 2008) czy "Soft" wykonany wspólnie z Anią Wyszkoni, znaną z zespołu Łzy.

Zespół, mimo krótkiego stażu na polskiej scenie rockowej, jest zdobywcą wielu nagród, m.in. Nagrody Dziennikarzy Festiwalu Top Trendy 2008. Jest także finalistą Sopot Festival 2008 (z gościnnym udziałem Ani Wyszkoni) i laureatem nagrody Świr 2009 w kategorii Zespół Roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.