Facebook Google+ Twitter

„Farciara” Doroty Wachnickiej, kwietniowa premiera na rynku księgarskim

Młoda i wykształcona kobieta podejmuje wymarzoną pracę w świetnej firmie. Tak zaczyna się barwne życie, służbowe podróże i dobra pensja. Wydawałoby się, że w życiu Natalii wszystko idealnie się układa. Sama o sobie mówi, że jest farciarą.

Okładka książki / Fot. materiały promocyjneŚwiat korporacji, dużych firm i białych kołnierzyków, czyli prawdziwy high life. Młoda i ambitna prawniczka zostaje przyjęta do jednej z największych kancelarii w mieście. Z pozoru ma wszystko. Zdobyła co chciała, udało się jej osiągnąć tak wiele w tak krótkim czasie. Czy aby na pewno? Czy w życiu zawsze chodzi tylko o pieniądze?

Jaką tajemnicę skrywa ta młoda kobieta, której niczego zdaje się, nie brakuje? Niczego oprócz miłości, chociaż... tajemniczy mężczyzna, poznany podczas upalnego lata nad morzem, w którym się zakochuje, dziwnym zbiegiem okoliczności, co rusz przyprawia ją o dziwny chłód. Przeczucie, a może kobieca intuicja?

Szybko okazuje się, że wszystko ma swoją cenę. Świat, do którego wkracza bohaterka to owszem, nienagannie skrojone garnitury, ale i maski, które zakładają ich właściciele, szyk w każdym calu skrywający fałsz, wyrafinowanie i wyrachowanie, elegancja, ale i niemoralność. Niestety, Wiktor, przystojniak z wakacji, z którym wdała się w romans jest jednym z jej szefów. Czy to zaważy na jej dalszej karierze? A może na całym życiu? Myliłby się ten, kto chciałby szukać w tej historii łatwego i mdłego happyendu.

Natalia, główna bohaterka "Farciary" oraz jej dwie przyjaciółki Hanka i Kaśka to wyzwolone, piękne i wspinające się po szczeblach kariery kobiety. W ich życiu nie może oczywiście zabraknąć mężczyzn.

Ta książka to obowiązkowa lektura dla każdej kobiety, która chce dowiedzieć się czegoś na temat współczesnych relacji kobiet i mężczyzn. I przede wszystkim, znaleźć odpowiedź na pytanie o to, czy nienawiść może przerodzić się w miłość, a niezobowiązujący seks w trwałe uczucie...

Tegoroczny debiut Doroty Wachnickiej, która z miłości do literatury porzuciła zawód psychologa, zapewni oprócz wciągającej lektury sporą dozę realizmu i wiarygodności, jaką tylko doświadczony psychoterapeuta może ukazać w relacjach międzyludzkich oraz mechanizmach jakie kierują naszym zachowaniem. Autorka czyni to z wdziękiem, splatając wszystko w atrakcyjną całość i tworząc świetne kobiece powieścidło do poduszki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.