Facebook Google+ Twitter

Farfał o TVP: Uznaję nowe władze

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-01 14:20

Dotychczasowy p.o. prezes TVP Piotr Farfał uznaje nowe władze spółki. W rozmowie z IAR nie chciał jednak komentować ostatnich wydarzeń. Odsyła do Bogusława Szwedy, który - jak powiedział - "jest teraz prezesem".

Piotr Farfał nie chciał odnieść się do decyzji sądu o wpisaniu do Krajowego Rejestru Sądowego nowych władz spółki. Nie chciał też powiedzieć, czy spotkał się już z nowym p.o. prezesem.

Piotr Farfał poprosił także, by nie zajmowano się wewnętrznymi sprawami spółki. Jego zdaniem należy skupić się na programie telewizji publicznej, a nie tym, czy spotkał się z prezesem Szwedą, czy też nie, bo to - jego zdaniem - nie ma żadnego znaczenia.

Nowy p.o. prezes TVP Bogusław Szwedo i członkini zarządu Małgorzata Wiśnicka-Hińcza urzędują od rana w budynku telewizji publicznej przy ulicy Woronicza. Bogusław Szwedo powiedział dziennikarzom, że nie miał problemu z wejściem do siedziby spółki. Przypomniał, że a jak każdy inny pracownik tej firmy ma przepustkę TVP.

Bogusław Szwedo nie spodziewał się problemów z przejęciem władzy. Liczył także na rozmowę z Piotrem Farfałem. Jak powiedział - na tym spotkaniu nastąpi oficjalne przejęcie obowiązków. "Sądzę, iż nasz poprzednik zechce nam też przekazać jak najwięcej informacji, żeby ta łódka tak jak płynęła - dalej płynęła" - dodał nowy p.o. prezes.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.