Facebook Google+ Twitter

Farmacja pod lupą emerytów [Wideo]

Dwa razy w miesiącu odbywają się spotkania ludzi starszych (i nie tylko) w Miejskiej Bibliotece Publicznej Nowogard. Spotkanie i zaproszenie prelegenta jest wcześniej ustalone. Możemy przychodzić na spotkania, które nas interesują.

Spotkanie w bibliotece przy kawie i herbacie w Nowogardzie. / Fot. Piotr WierzbickiSpotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej Nowogard

31 stycznia 2012 r. o godz. 16.30 odbyło się spotkanie ludzi starszych w Miejskiej Bibliotece Publicznej Nowogard. Tym razem tematem pogadanki i prelekcji była "Farmacja w Polsce i jej relacje z medycyną w odniesieniu do obywatela".

Proponuję obejrzenie filmu z tego spotkania, ponieważ jestem zdania, że wypowiadali się ludzie bardziej kompetentni ode mnie.


Bardzo ciekawe spostrzeżenia ludzi starszych. Czasami posiadamy konkretną wiedzę, której nawet nie jesteśmy świadomi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Ryszardzie, przed kilkoma dniami otrzymałem bardzo ciekawą wiadomość. Między innymi i nas dotyczącą. Otóż mój brat będąc po "wylewie" i częściowym paraliżu i wstępnej rehabilitacji wsiadł na rower będąc w wieku 75 lat. Teraz jeździ codziennie około 30 km. Wiesz ile leków trzeba brać po wylewie? Otóż po trzech miesiącach regularnego jeżdżenia na rowerze zużycie lekarstw spadło do zera. Ciśnienie w normie, wszystkie parametry organizmu w normie. No, pokrzywy, które mu podpowiedziałem też mają swój udział: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ważne stwierdzenie dotyczące leków zastępczych, jakie padło na tym spotkaniu: "Tak samo świetne, ale o 90 % tańsze!". Nic dodać, nic ująć. O czym to świadczy? Chyba o tym, że chorzy niepotrzebnie przepłacają za leki uznanych producentów.
Jak będzie teraz z lista leków refundowanych i listą leków zastępczych? Odpowiedzi na te pytanie interesują nie tylko ludzi starszych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Isabell, nie mogłem wszystkiego puścić, ponieważ są ludzie i ludziska. A spotkania te są arcyciekawe. Następne będzie na temat procesu starzenia się i seksu. Bardzo ciekawy wykładowca psycholog. trochę za dużo tego materiału i nie wiem jak zmieścić w jednym filmie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobrze że organizuje się takie spotkania. Każdy człowiek musi mieć prawo wyboru, a nie zmuszany do brania tego co im farmacja narzuca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
stan_cyb@tlen.pl
  • stan_cyb@tlen.pl
  • 15.02.2012 16:36

Biblioteka w Nowogardzie – jak widać - pełni ważną rolę integracyjną i kształcącą w środowisku miasta. Pozdrawiam Piotrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym bardziej, że przychodzą ludzie mający coś do powiedzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nalezy sie spotykac, dzielic doswiadczeniami, refleksjami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.