Facebook Google+ Twitter

Farrell był w związku z Liz Taylor? "Spotykaliśmy się dwa lata"

Colin Farrell, który związał się na krótko z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś i był żonaty 4 miesiące z Amelią Warner, nawiązał "uczuciową relację" z Liz Taylor.

 / Fot. CC, Autor: StefanServos on de.wikipediaIrlandzki i hollywoodzki gwiazdor filmowy, Colin Farrell (rocznik 1976), w jednym z programów telewizyjnych otwarcie przyznał się, że w swoim czasie nawiązał "uczuciową relację" z Liz Taylor, w ostatnich latach jej życia. Spotykał się z nią – jak powiedział - około dwóch lat.

Aktor Colin Farrell, wyznał w programie Ellen DeGeneres, że spotkał gwiazdę Liz Taylor w dniu, w którym urodził się Henry - syn jego i Alicji Bachledy Curuś. Alicja rodziła właśnie w tym samym szpitalu, w którym przebywała w tamtym czasie śliczna, utalentowana i prowokacyjna Liz.

Colin najpierw wpadł na agenta Taylor i przekazał mu pozdrowienia dla Liz. Potem posłał jej bukiet kwiatów, aż w końcu się spotkali. - Trwało to półtora roku czy dwa lata i było naprawdę super. To był ostatni romantyczny związek, jaki miałem - powiedział. Zaznaczył, że jednak "związek nie został skonsumowany".

- Po prostu ją uwielbiałem - wyznał szczerze Colin Farrell. Powiedział też, że często rozmawiali długo w nocy przez telefon, gdy ani on, ani ona nie mogli zasnąć. Liz Taylor, w jednym z ostatnich swoich wywiadów przed śmiercią, przyznała, że Farrell należy do jej ulubieńców.

Gwiazda hollywoodzka Liz Taylor, która zasłynęła tytułową rolą Kleopatry (1963), w filmie Josepha L. Mankiewicza, zmarła w marcu 2011 r., w wieku 79 lat. Colin Farrell - wówczas 36-letni - pojawił się na jej pogrzebie i odczytał wiersz Gerarda Manley'a Hopkinsa. Pochowana została na cmentarzu w Kalifornii, obok swego wieloletniego przyjaciela, Michaela Jacksona. Pogrzeb rozpoczęto z 15-minutowym opóźnieniem, bo – jak się okazało – Liz napisała w testamencie, że chce się spóźnić na własny pogrzeb.

Stanisław Cybruch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.