Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22071 miejsce

Fashion Week Poland. Emocje opadły, co zostało w głowach?

I tym razem specjaliści od marketingu- dali radę. Na Fashion Week Poland w Łodzi każdego dnia przybywały tłumy.

 / Fot. Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kaliszZnawców i nie znawców. Modnych i nie modnych oraz tych, których od sylwetki osiedlowego pijaczyny odróżniał tylko najnowszy Ajfon 8S.

Relacje nigdy nie były i nigdy nie będą obiektywne, dlatego okiem zmanierowanej małolaty śmiem odrzec, że warto było to zobaczyć!

Pogoda nie dopisała, ciśnienie nie rozpieszczało, ale jakie emocje w środku! Proszę Państwa: pokazy, kreacje i modelki. Te ostatnie szczególnie zapierały dech w piersiach! Piękne, długonogie i o dziwo niewychudzone! Kiedy z podziwem oglądałam pokazy Kędziorka, Magdy Floryszczyk i Katarzyny Łęckiej o moją (i nie tylko o moją) uwagę zabiegali wystawcy z showroomu.Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kalisz / Fot. Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kalisz

Było tam wszystko! Przepiękna biżuteria, którą mogłabym kupować garściami, jabłka (chyba wciąż na złość Putinowi) i kreacje. Z pewną dozą bezczelności muszę odrzec, że nie każda propozycja nadawała się na rodzime ulice. Chcąc nie chcąc LUCY SI zrobiło na mnie największe wrażenie. Niby nic… dali mi jabłko i posłali ciepły uśmiech. Ale, poczułam się w pewien sposób „kupiona”. Wchodzę głębiej, a tam lustruje mnie (myślę sobie) niespełniony projektant i przepiękna kobieta.  / Fot. Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kalisz

Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kalisz / Fot. Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kaliszZaczynam z grubej rury:
- Myślicie, że krata się sprzeda w tym sezonie? Kojarzy mi się trochę z westernem.
(Na co jak się okazało przemiła Pani projektantka) odrzekła:
- Krata jest nieśmiertelna! Proszę spojrzeć na Isabel Marant czy Victorie Beckham. Zresztą kraty możemy być ślepo pewni.

 / Fot. Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kaliszZmieszałam się, bo nikt nie lubi jak mu się wypomina niedociągnięcia. Uśmiechnęłam się i powiedziałam:

- W takim razie udowodnijcie!

Kolejne dwie albo trzy godziny spędziłam mierząc kreację u LUCY SI . Piliśmy również gorzką kawę (sukienki same w sobie były już słodkie) i rozmawialiśmy o pokazach. Zdradzili mi również sporo sekretów i sekrecików. A do Wrocławia przywiozłam myśl przewodnią: czas na wymianę garderoby!

Konkludując Fashion Week Poland organizować warto. Dlaczego? A no zbliża Nas to trochę do Zachodu, a skoro już tak pędzimy, usilnie i z zamkniętymi oczami kopiujemy te walentynki, Halloweeny i inne jarmarki- to też i z wydarzeniami modowymi bądźmy na bieżąco- ba! Nawet dążmy do tego, żeby być specami w tej dziedzinie. Bo u Nas jest pod dostatek kreatywnych, młodych, szyjących, projektujących. I oni i ich dzieła zasługują na ogromne oklaski i przede wszystkim też na szansę rozwoju i dotarcia do tłumu. / Fot. Prezentowane na zdjęciach kreacje pochodzą z kolekcji LUCY SI: http://www.lucysi.pl/ oraz https://www.facebook.com/lucy.si.kalisz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.