Facebook Google+ Twitter

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 17-21.04.2013 w Łodzi

8. edycja największego wydarzenia modowego w Polsce odbędzie się w dniach 17-21 kwietnia 2013r. Łódź ponownie zmieni się w polską stolicę mody. Zaprezentowane zostaną kolekcje na sezon jesień-zima 2013/14.

Plakat / Fot. mat. organizatoraPokazy polskiego Fashion Week są relacjonowane przez magazyny "Collezzioni Donna" i "Collezioni Uomo", które prezentują kolekcje znanych na całym świecie projektantów oraz zdjęcia ze światowych pokazów mody. Tydzień mody w Łodzi odwiedzili również światowej sławy goście jak m.in. Kenzo, Agatha Ruiz de la Prada, Patrizia Gucci, Diane Pernet czy Marios Schwab.

Podczas wydarzenia nie zabraknie m.in. pokazów uznanych projektantów "Designer Avenue", pokazów mody offowej i debiutantów w ramach "OFF Out Of Schedule", odbędą się szkolenia i seminaria, które są kierowane przede wszystkim do producentów, projektantów, specjalistów ds. marketingu, PR managerów. W ramach 8. edycji polskiego tygodnia mody odbędzie się także wystawa fotografii mody "Young Fashion Photographers Now". We wspomnianych pokazach "Designer Avenue" swoje kolekcje zaprezentują m.in. Agata Wojtkiewicz, Orsay, Łukasz Jemioł Basic, Berenika Czarnota, Monika Ptaszek. Oto harmonogram pokazów 8 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec przez nich przygotowanych niespodzianek...

Lokalizacją FashionPhilosophy jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna znajdująca się na Księżym Młynie (ul. Tymienieckiego 22/24).
Plakat / Fot. mat. organizatora

Zarejestruj się i odbierz swój darmowy e-ticketWszystkie osoby, które zarejestrują się poprzez formularz rejestracyjny do 25.03 na stronie www.fashionweek.pl po pozytywnej weryfikacji mają możliwość otrzymania darmowego wstępu do FASHION ZONE
miejsca odbywania się projektów 8 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Bilet uprawnia do przebywania w strefach: Showroom, Concept Store i Young Fashion Photographers Now w dniach 17-21.04.2013 (czwartek/piątek/sobota/niedziela) w godzinach otwarcia. Koszt rejestracji po 25 marca wynosi 50 zł. Osoby korzystające z promocji są zobowiązane zapoznać się z regulaminem wydarzenia. Z powodu ograniczonej liczby miejsc organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania biletu.

Więcej informacji na temat darmowego e-ticketu znaleźć można TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.