Facebook Google+ Twitter

Fasolka, czyli coś na głód

Doskwiera ci głód? Nie wiesz co zamówić w dworcowym barze? Polecam fasolkę po bretońsku, królową potraw, smaczną i pożywną, którą można zamówić prawie wszędzie.

Fasola według plotek pomogła zdobyć białemu człowiekowi Dziki Zachód. Pomaga również w bezdomności. Nigdy nie zawodzi – z bułką i ziemniakami pozwala zaspokoić głód. Fasolka po bretońsku ma w sobie magię. Cieszy się renomą wśród bezdomnych i podróżnych, nie wzgardzi nią nawet konduktor. Pożywność gęstej fasoli jest moim zdaniem bezkonkurencyjna.

Fasola pasuje prawie do każdej pory dnia, można się nią zajadać na obiad i kolacje. Nie spotkałem człowieka, który nie doceniałby jej walorów smakowych. Po prostu polecam państwu fasolkę po bretońsku: w domu, podróży, zawsze.

Życzę smacznego
Bezdomny Salvatore.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

grzesie2k masz rację, być może każdy inny użytkownik dostałby tekst z powrotem. Tylko, że nie każdy użytkownik musi na tej "fasolce" przesiedzieć", czasami cały dzień. Salwatore ma przy okazji praktycznych uwag nt.; swojego Menu, poczucie humoru.
Salvatore dzięki za artykulik.
Czasami kiedy na dworcu bezdomni proszą o coś do jedzenia, kupujemy coć ciepłego, pożywnego...
To jakaś dorażna pomoc, bo nie zawsze jest czas,żeby zaprowadzić do kuchni..., To, o czym pisałeś, że bezdomnych jest wielu, natomiast brakuje ludzi do tego, by zająć się każdym z nich indywidualnie,pomóc w zakwaterowaniu itd,ale to już inna kwestia
Pozdrawiam, życząc byś mógł objadać się nie tylko fasolką, W SWOIM DOMU :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fakt, artykuł nieco przykrótki.. Ale z tym nie ma problemu, wszystko co ma się do powiedzenia, jest warte powiedzenia.. Natomiast ciekawie by było, gdybyś napisał obszerniejszy artykuł na temat plusów i minusów, jakie wynikają z Twojego trybu życia. To jest naprawdę ciekawe..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja rozumiem, że Salvatore to "gwiazda" W24, ale nie powinno to oznaczać taryfy ulgowej... Przypuszczam, że każdemu innemu użytkownikowi taki tekst zostałby zwrócony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.