Facebook Google+ Twitter

Fatalna pomyłka linii British Airways

"Uwaga pasażerowie, za chwilę samolot wpadnie do morza" - taki komunikat usłyszeli pasażerowie zaraz po starcie z Londynu. Okazało się, że komunikat został podany przez pomyłkę. Linie British Airways przepraszają.

 / Fot. http://en.wikipedia.org/wiki/File:British_Airways_747-400_G-CIVI.jpg Maszyna leciała z londyńskiego Heathrow do Hongkongu. Po starcie, kiedy samolot znajdował się nad Morzem Północnym, pasażerowie usłyszeli komunikat, że zaraz spadną do morza.

Wszyscy myśleliśmy, że umrzemy - powiedziała 32-letnia Michelle Lord z Preston w północnej Anglii. Obsługa lotu szybko zauważyła swój błąd i poinformowała o pomyłce 275 pasażerów. Jak czytamy w serwisie TVN24.pl rzecznik British Airways powiedział, że trwa śledztwo, które pomoże ustalić, czy u źródła problemu leżał błąd ludzki, czy też usterka komputera.

"Przepraszamy pasażerów, którzy lecieli tym samolotem, za spowodowanie niepotrzebnego stresu" - napisał rzecznik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

przesadzacie. Nie spadli , więc po co ich karać. A może rzeczywiście był moment taki...ale załoga rozwiązała problem.? .... Leciałam przez morzem śródziemnym na jednym silniku, widząc przez okno jak jeden w ogóle nie działa. Nieprzyjemny widok i nieprzyjemne uczucie ścisku w żołądku. hm... uśmiechnięta obsługa niczego nie była w stanie zmienić. Ale jaka radość gdy stąpałam znów po ziemi. !!! nie myślałam ani o stresie , ani o odszkodowaniu... To jak z porodem , po urodzeniu zapomina się ból i cierpienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chce nawet myśleć, jak czuli sie ci ludzie. Ja bardzo nerwowo reaguję już na automatyczne "proszą usiąść i zapiąć pasy" przy turbulencjach...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja za coś takiego zażądałbym ogromnego odszkodowania. Takie pomyłki nie maja prawa się zdarzać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"niepotrzbeny stres" to mało powiedziane

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.