Facebook Google+ Twitter

Fatboy Slim zagra koncert w Warszawie. Muzyk wystąpi w stolicy 10 września

10 września w wystąpi w Warszawie Fatboy Slim. Brytyjski artysta zagra 10 września w klubie Iskra Pole Mokotowskie.

 / Fot. AP Photo/Sergiej Grils (aip)

Single "Right Here, Right Now" czy "Push the Tempo" znane są większości fanów muzyki. Przeboje Fatboy Slima zrewolucjonizowały światową muzykę. Pod koniec lat 90. właśnie dzięki Brytyjczykowi powstała nowa fala muzyki elektronicznej - big-beat. Wraz z nim światowe trendy kształtowały wtedy jeszcze dwa inne zespoły z Wielkiej Brytanii, The Prodigy i The Chemical Brothers. Przeboje tej wielkiej trójki były grane w dyskotekach na całym świecie. Nawet dzisiaj młodzi twórcy inspirują się dokonaniami starszych kolegów.

Norman Cook przyjeżdża do Warszawy z nowym krążkiem złożonym z różnych kompilacji. "The Fatboy Slim Collection" to wydawnictwo z tego roku. Płyta zawiera najlepsze sety muzyka i kompozytora. Znajdują się tam utwory tworzone podczas najlepszych imprez na Ibizie czy w Las Vegas. Poza tym będziemy mogli usłyszeć również singiel "Eat, Sleep, Rave, Repeat" oraz utwór "Eparrei", który został wydany w połowie ubiegłego roku. Fatboy współpracował przy jego produkcji m.in. z Dimitri Vegas i Diplo.

Organizatorzy warszawskiego koncertu obiecują, że impreza w stolicy będzie równie udana co najlepsze koncerty Fatboya z gorących plaż Ibizy. Przypomnijmy, że muzyk gościł już w Polsce kilkakrotnie. Był m.in. na Open'er Festivalu w Gdyni w 2005 i 2010 r. Dwa lata temu wystąpił również w Warszawie, na Orange Warsaw Festival. Z tej okazji wydano nawet specjalną płytę z zarejestrowanym koncertem ze Stadionu Narodowego. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć muzyka w dłuższym secie. Cook wystąpi przez półtorej godziny w klubie Iskra Pole Mokotowskie. Bilety na koncert w cenie 99 zł prawie w całości się już rozeszły.

Ostatnie wejściówki możecie nabyć ze pośrednictwem internetu lub w kasie klubu. Koncert w klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się w czwartek 10 września. Przed gwiazdą zagra skład 3AM. Fatboy Slim wyjdzie na scenę o godz. 22.30. Później przewidziane jest afterparty z udziałem DJ-a KoVValsky'ego, który będzie serwował muzykę techno, house i disco. Impreza zakończy się w środku nocy. Będzie to pierwszy klubowy koncert Fatboy Slim w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.