Facebook Google+ Twitter

FBI: Morderca wierzył, że działa pod wpływem fal radiowych [WIDEO]

34-letni były żołnierz, Aaron Alexis, który 16 września zamordował 12 osób w budynku marynarki wojennej w Waszyngtonie, według ustaleń FBI cierpiał na urojenia, przez które sądził, że jest kontrolowany przez radio.

16 września w budynku marynarki wojennej w Waszyngtonie (Naval Sea System Command) 34-letni były żołnierz dokonał morderstw 12 osób.

Jak donosi Wprost, Aaron Alexis tłumaczył się ze swojej zbrodni, twierdząc, że był kontrolowany przez fale elektromagnetyczne. Według ustaleń FBI, mężczyzna działał sam i wybierał swoje ofiary przypadkowo.

Na kolbie swojej strzelby Alexis wyrył słowa "Koniec udręki!", "Nie tak, jak wszyscy mówicie" i "Moja broń ELF", co według śledczych stanowiło odwołanie do fal radiowych wykorzystywanych przez marynarkę do łączności.

Mężczyzna był już aresztowany za nielegalne używanie broni, kiedy w 2004 roku ostrzelał samochód znajdujący się w pobliżu jego domu. Ojciec Alexisa twierdzi, że cierpiał on na zespół stresu pourazowego, wynikającego z wydarzeń 11 września 2001 roku, w których brał udział w akcjach ratunkowych.

W trakcie zdarzenia na terenie bazy przebywał dowódca US Navy, jednakże został on szybko ewakuowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dość oryginalne. Ludziska zazwyczaj skarżą się na resortowych "kolegów" i związane z tym niewytłumaczalne "paranormalne" zjawiska. No, ale to nie jest Europa Środkowo-Wschodnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.