Facebook Google+ Twitter

Fe Fighters, czyli artyści mówią rakowi nie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-06-08 16:19

9 czerwca, w klubie Powiększenie w Warszawie odbędzie się niezwykły akustyczny koncert, z którego dochód w pełni przeznaczony jest na leczenie Pauliny Pruskiej.

Witam. wstawiam ten materiał (będący powtórzeniem już opublikowanych tekstów) w formule "Gość Dnia". Mam nadzieję, że w niczym nie zakłóci to jego odbioru. Numer konta jest dostępny na blogu, daliśmy dwa razy linka. Pozdrawiam, trzymam kciuki.<br />Tomasz / Fot. http://paulapruska.blogspot.com/Tymon Tymański, Ania Dąbrowska, Pono, Czesław Śpiewa, Andrzej Izdebski, Jacek Lachowicz oraz Wojtek Bubak spotkają się na jednej scenie i podczas jednego wieczoru zamienią się w Fe Fighters – artystyczny squad, który razem z Pauliną chce stawić czoła chorobie.

Paulina jest 23-letnią studentką architektury. Ma mnóstwo planów na przyszłość i marzeń. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niej raka złośliwego. W Polsce nie ma możliwości leczenia tej choroby. Jedyna szansa to niezwykle kosztowna operacja w Bostonie, która odbędzie się właśnie 9 czerwca.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc Paulinie do klubu Powiększenie, we wtorek 9 czerwca o godzinie 20. Razem z grupą artystów, którzy, ten jedyny raz, wystąpią jako Fe Fighters, będziemy chcieli pokazać rakowi, gdzie raki zimują. Dochód ze sprzedaży biletów w całości przeznaczony jest na leczenie Pauliny. Minimalny koszt biletu-cegiełki to 15 zł.

Dołącz do Fe Fighters!!

Koncert jest częścią akcji pomocy dla Pauliny Pruskiej, u której kilka miesięcy temu zdiagnozowano niezwykle rzadki przypadek raka (mięsak pęcherzykowaty), występujący tylko u dzieci i młodych osób. W Polsce nie ma możliwości leczenia tej choroby. Jedyna szansa to kosztowna operacja w General Mass Hospital w Bostonie, którą wyznaczono na 9 czerwca 2009 r. Niestety, aby operacja odniosła skutek potrzebne jest dalsze leczenie, którego koszt wraz z operacją wynosi 250 tys. dolarów.

Paulina walczy o zdrowie z wielkim optymizmem. Założyła bloga, na którym można obserwować jej zmagania. Pomaga też rodzina, bliżsi i dalsi znajomi. W ramach akcji pomocy odbędą się inne wydarzenia, m.in. charytatywna aukcja sztuki. O szczegółach będziemy informować na bieżąco (za pośrednictwem informacji prasowych).

Kontakt dla dziennikarzy i blogerów:
Katarzyna Maciąg
kasienka.maciag@gmail.com
tel. 601 575 117

Marta Pruska (starsza siostra Pauliny)
marta@pruska.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.