Facebook Google+ Twitter

Fed Cup. Radwańska i Szarapowa zagrają w Krakowie!

W środę ogłoszone zostały składy reprezentacji Polski i Rosji na mecz Pucharu Federacji, który w terminie 7-8 lutego odbędzie się w Krakowie. Zgodnie z zapowiedziami zagrają takie gwiazdy tenisa jak Agnieszka Radwańska i Maria Szarapowa.

Agnieszka Radwańska (POL) i Maria Szarapowa (RUS) / Fot. Christian Mesiano i Mike McCune/ CC 2.0W terminie 7-8 lutego w stolicy Małopolski w Kraków Arenie odbędzie się mecz tenisowy Pucharu Federacji (Fed Cup) Grupy Światowej Polska - Rosja, którego stawką będzie awans do półfinału. Drużynę Biało-czerwonych będą reprezentować siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie oraz specjalistki od debla Klaudia Jans-Ignacik i Alicja Rosolska. Natomiast w ekipie Sbornej znalazły się Maria Szarapowa, Anastazja Pawliuczenkowa, Swietłana Kuzniecowa i Witalija Diatczenko.

W polskim zespole na mecze singlowe zostaną wystawione Radwańskie. Do gry podwójnej planowane są Jans-Ignacik i Rosolska, ale w razie wyniku 2-2 być może jedną z tych tenisistek zastąpi starsza Radwańska. Z kolei w drużynie rosyjskiej w singlu zagra Szarapowa oraz prawdopodobnie Pawliuczenkowa. Nie wiadomo też jeszcze kogo kapitan Anastazja Myskina wskaże do gry w deblu.

Wobec powyższego wiadomo, że w sobotę 7 lutego dojdzie do spotkania Urszuli Radwańskiej z Marią Szarapową oraz Agnieszki Radwańskiej z drugą zawodniczką rosyjską. W niedzielę 8 lutego natomiast najpierw zmierzą się ze sobą pierwsze rakiety i drugie obu ekip, a następnie dojdzie do pojedynku deblowego. Dokładna kolejność rozgrywek zostanie poznana podczas losowania w piątek 6 lutego. Początek gier w obydwu dniach zaplanowano na godz. 12.Skład reprezentacji Polski:
Agnieszka Radwańska
Urszula Radwańska
Klaudia Jans-Ignacik
Alicja Rosolska
Tomasz Wiktorowski (kapitan)

Skład reprezentacji Rosji:
Maria Szarapowa
Anastazja Pawliuczenkowa
Swietłana Kuzniecowa
Witalija Diatczenko
Anastazja Myskina (kapitan)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.