Facebook Google+ Twitter

Federacja UFC przysłała ofertę dla Mameda Chalidowa

Federacja UFC przysłała wstępną ofertę do menadżerów Mameda Chalidowa. Teraz z jej warunkami ma zapoznać się sam zawodnik. To dopiero początek negocjacji, które mogą potrwać kilka tygodni.

 / Fot. Mariusz Michalak Po efektownym zwycięstwie nad Rodneyem Wallacem na KSW 19, Mamed Chalidow zadeklarował chęć walki w UFC - największej federacji mieszanych sztuk walki. Sprawy w swoje ręce wzięli właściciele federacji KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, którzy są jednocześnie menadżerami Mameda.

Chalidow podpisze kontrakt?


"Faktycznie, jestem już po rozmowie z Joe Silvą, "matchmakerem" UFC. To była bardzo wnikliwa dyskusja. Rozmawialiśmy na temat długości kontraktu dla Chalidova, ilości walk w roku, kwestii sponsorskich i marketingowych. Poruszyliśmy po prostu wszystkie kwestie związane z walką w Federacji UFC" - zdradza w rozmowie z Wirtualną Polską Lewandowski. Joe Silva, który jest odpowiedzialny za kontraktowanie zawodników, zna poczynania Mameda z występów na galach KSW i jest zainteresowany podpisaniem z nim kontraktu.

Zobacz także: Fakty i mity wokół przejścia Mameda Chalidowa do UFC

Do właścicieli KSW zostały przesłane wstępne warunki ewentualnego transferu Mameda. Teraz z nim zapozna się sam zawodnik. "Cała korespondencja pomiędzy mną a Silvą została już przesłana na skrzynkę Chalidova. Nie wiemy, jak ją oceni, ale naszym zdaniem, pod względem finansowym, nie jest ona satysfakcjonująca. Na galach KSW Mamed może liczyć na dużo większe pieniądze" - zaznacza Lewandowski. Podkreśla, że jego zadaniem będzie wynegocjowanie lepszych warunków kontraktu dla zawodnika z Polski.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polak
  • Polak
  • 25.05.2012 17:33

Mamed Chalidow jest wspaniałym przykładem narodu Czeczenów a , ktorego Polacy również szanują i wielbią .
Niech o szlachetnym narodzie Czeczenach usłyszą wszyscy .Niech sławi Czeczenie i Polskie .Życzę mu jak najlepiej , gdyż to jest skromny człowiek i bardzo dobry sportowiec!Jego brat jest na równi jak on dobry ale mniej znany.Równie mu życzę samych sukcesów i pokazywanie na z jak najlepszej stronie (Polska dała im swoje obywatelstwo a oni odwdzięczyli się nam rzetelnością i uczciwością jako polscy obywatele) nas Polskę i oczywiście naród Czeczenki niech sławią w świcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.