Facebook Google+ Twitter

FEMEN-ki pobite w Paryżu

Nie chciały zostać na Ukrainie, gdzie groził im proces za obalenie krzyża. Nie dotrzymały słowa i nie pojechały ścinać krzyży w Rosji. Wybrały Paryż, gdzie od dwóch miesięcy urządzają kolejne prowokacje. W niedzielę znów stały się sławne.

Sonda

Moim zdaniem:

 / Fot. EPA/ETIENNE LAURENTW czasie wielkiego marszu sprzeciwu wobec przedstawionej właśnie przez rząd ustawy o tzw. małżeństwach homoseksualnych dziesięć femenek wmieszało się w stutysięczny tłum protestujących i ... zaatakowało go bluźnierstwami przeciw religii chrześcijańskiej oraz wytryskiwaną pod ciśnieniem pianą wywołującą łzawienie oczu.

 / Fot. Wiadomości24Jak zwykle były prawie zupełnie nagie, a ich obcisłe majtki i wysokie buty oraz napisy na gołych biustach były czarne. Tym razem paru facetów w końcu nie wytrzymało i na prowokatorki posypały się razy. Otrzymały szereg ciosów w nogi, plecy i głowy, siniaki po których już kilka chwil później pokazywały fotografom. Wraz z nimi oberwała idąca z nimi i obejmująca je publicznie esesistka Caroline Fourest. Przed dalszymi ciosami uchronili je policjanci.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dziwne "imię i nazwisko"... Czemu redakcja jeszcze nie skasowała tego konta?

Komentarz został ukrytyrozwiń

to taka ukrainska palikociarnia. Za powalenie krzyża pamięci ofiar NKWD winny dostać serdecznego kopa i w Polsce...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czego to ludzie nie zrobią dla rozgłosu... Obstawiam, że i tak im wciąż mało, i następnym razem przyjdą tam już nawet bez gaci.

Nie wiem nawet dokładnie, co one chcą takim zachowaniem zamanifestować, ale wiem jedno - urągają kobiecej godności, prawdopodobnie chcąc ją bronić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak donoszą z Francji, szokujące Ukrainki złożyły pozew w prokuraturze w sprawie pobicia twierdząc, że są w stanie rozpoznać sprawców. Drugi pozew - przeciwko nim - złożył jeden z konsekwentnie prawicowych posłów do Zgromadzenia Narodowego, pragnący, aby poniosły odpowiedzialność za zakłócenie porządku publicznego oraz naruszenie ustawy o zgromadzeniach publicznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.