Facebook Google+ Twitter

Feministka chce usunąć ciążę. Poinformowała o tym na antenie Polsat News

Feministka Katarzyna Bratkowska zapowiedziała 16 grudnia na antenie Polsat News, że w wigilię podda się aborcji. Jej słowa wywołały burzę. "Fronda" zaapelowała o modlitwę za kobietę.

http://www.youtube.com/watch?v=3O6kdGdzFEE / Fot. Screen YouTubeZapowiedź padła podczas programu "Tak czy nie" w Polsat News. Katarzyna Bratkowska uczestniczyła w dyskusji z posłem Jackiem Żalkiem na temat zaostrzenia prawa karnego w stosunku do kobiet, które nielegalnie poddały się zabiegowi przerwania ciąży.

"To mi wygląda na przerażający, ale prawdziwy tytuł jak z Larssona - "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". Nie jestem w stanie znaleźć żadnego innego uzasadnienia" - komentowała pomysł Bratkowska. Poseł Żalek argumentował, że w 21 dniu ciąży zaczyna bić serce dziecka.

"Jestem teraz w ciąży i zamierzam ją przerwać. Więc bardzo proszę, żeby pan doniósł na mnie, żeby pan pilnował mnie i rozkazał mi rodzić. Niech pan mi powie: rozkazuję pani urodzić, będę nasyłał na panią policję i zostanie pani zmuszona, bo zakaz jest rozkazem" - powiedziała pod koniec dyskusji feministka. Polityk ugrupowania Polska Razem stwierdził wówczas, że będzie namawiał Bratkowską, by ta "świadomie potraktowała macierzyństwo".

W serwisie Fronda.pl pojawił się tekst pod tytułem "Modlę się za Katarzynę Bratkowską i jej nienarodzone dziecko, które chce usunąć". Jego autorka zachęca też czytelników do duchowej adopcji dziecka.

Sama Bratkowska nie wierzy w szczerość modlitw. "Nie wierzę w uczciwość tej modlitwy, z pewnością nie jest to modlitwa za mnie, tylko jeśli już, modlitwa za zarodek. Bo bez względu na to, co bym myślała o dziecku które by się urodziło, to jednak w tej fazie ciąży poprawne określenie to zarodek" - powiedziała serwisowi NaTemat.pl. Twierdzi również, że nie planowała przed programem swojej zapowiedzi. "Nie planowałam tego. Gdy szłam do programu, nie miałam tego w głowie. To był mój wyraz rozpaczy, bo miałam wrażenie, że siedzę naprzeciwko człowieka, który jest impregnowany na argumenty" - mówiła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

Sądząc po reakcji redakcji widzę, że na w24 można nazywać innych użytkowników chamami. Ciekawe czy każdy tak może.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Brzezicki
Za taki tekst sam powinieneś dostać bana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.12.2013 20:40

@Łukasz Wolski

Publiczny apel o usunięcie chama, którego banowano już kilka razy, a mimo wszystko zachowuje się po chamsku nazywasz "donosem"? Tak rozumiesz słowo "donos"? Rozczarowujesz mnie, Łukaszu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukasz Brzezicki - Proszę Pana jestem politykiem, ale proszę wybaczyć, nie będę mówił, że deszcz pada jak w twarz plują. I tak zareagowałem daleko posuniętą powściągliwością, bo dałem Pani Bratkowskiej aż 70 IQ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podziwiam głupotę.
Mój post to nic innego jak próba pokazania Łukaszowej ''tolerancji'' na słowa. Jeżeli wyraża się swoje opinie to podobno wszystko wolno.
Jezu jacy tu bywają interpretacyjni idioci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dosyć łatwo wywołałem przykład "tolerancji" postępowca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba być bezmózgim kretynem, aby uważać, że zygota i płód to to samo co narodzone dziecko.
Inaczej, kupa łajna, aby odmawiać komuś prawa do samostanowienia o swoim ciele i swojej przyszłości. Gnidą moralną, która swoje ''racje'' ( które nie korespondują z czyimś losem) stawiać wyżej niż prawo wyboru.
To moje zdanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osoby które najgłośniej krzyczą o tolerancji nie mają jej ani krzty dla osób o innych poglądach. Szczególnie nie tolerują osób dla których aborcja to morderstwo, płód to dziecko a homoseksualizm to choroba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nazywam rzeczy po imieniu. Ty wolisz donosić na innych, ktoś Ci nie pasuje, to chcesz żeby usunąć mu konto. Jak uważasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.12.2013 14:15

@Łukasz Wolski,

Nazywanie ludzi "idiotami" już nie jest śmieszne? Ile babek z piasku postawiłeś dzisiaj w swojej piaskownicy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.