Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12927 miejsce

Feministki urządzają Dzień Cipki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-27 11:36

"„I love my vagina” to happening i wystawa interaktywna, które nie mogą odbyć się bez Waszego udziału. W przytulnym, intymnym, specjalnie zbudowanym na tę okazję studiu fotograficznym w UFIE odbędzie się happening, podczas którego fotografować będę cipki przybyłych ochotniczek. Zdjęcia będą na bieżąco drukowane i dodawane do instalacji na ścianach pomieszczenia..."

http://dnicipki.blogspot.com/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

I jeszcze, na pohybel takim feministkom, co to szkodzą tylko żeńskiej połowie świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

TO jest wiadomość dla Różowego Pudelka.
A nie tutaj. I to nie znaczy że aż tak staromodna JEZDEM, jakby się wydawało.

Wypraszam sobie, aby kpić trzeba mieć wyczucie smaku.
przecież Szanowni Panowie kochacie to "urządzenie" damskie. dlaczego więc w ten wulgarny i jakże menelski spósb, całkiem nie miłosny i nie poetycki, bez pietyzmu należytego, się do niego odnosicie ? ;)))
A jednak, staromodna jeZDEM!! ot. co !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzy komentarze pod innymi artykułami ja wykasowałem, gdyż nie miały związku z treścią i były nie na temat. Uważam, iż powinieneś Josefie takie komentarze wstawić tutaj. Swoje opinie na temat redakcji proponuję zamieścić w grupach dyskusyjnych bo do tego są.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę aby wiadomości w24 ujawniły nazwisko osoby czyli tego Gościa dnia, który zabrał temat Panu Josefowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcja kasuje moje komentarze!!!!! dlaczego???? Nie są obraźliwe ani nie łamią prawa!!! Redakcja zaraz mi zamknie konto. Na 90 procent. redakcja będzie miała niesmak obawiam się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ooo to nie ładnie tak postępować i zabierać cudze pomysły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

KTO JEST autorem tej informacji? Gdzie nazwisko? Uważam, ze to info. z redakcji link Chce się okazać, że temat nie jest wstydliwy? Tylko dlaczego kradnie się moją informację zgłoszoną wczoraj? Oto mój artykuł odrzucony bez powodu. Wstyd. Redakcjo link po aferach ostatnich z konkursem na bloga, kneblowaniem ust ludziom, których co prawda nie cenię, ale jednak, stajecie się NIEWIARYGODNI. Proponuje Panie Kowalski podać się do dymisji. Pan nie znajduje się na odpowiednim miejscu. Pan jest dinozaurem PRL-u . Teraz widzę, że wszędzie w portalu usuwa się moje komentarze. Tylko patrzeć jak zablokują mi konto. Gratulacje Panie Kowalski. DYMISJA. Oto jedyne Pańskie wyjście. Bo nie potrafi Pan się służyć w WOLNYCH mediach.
Oto mój artykuł przesłany WCZORAJ.

Jak podaje GW oraz TVP Info, od 9 do 11 kwietnia organizacja feministyczna UFA organizuje Dni Cipki. Zaplanowano liczne warsztaty, wystawy i spotkania dla kobiet. Wszystko po to, by „odczarować słowo cipka”.

UFA jest otwartą kobieco-queerową centrą kulturalno-społeczną non-profit, działającą na zasadach niehierarchicznych, prowadzoną przez kolektyw wolontariuszek_szy i utrzymywaną z grantów i dotacji.
Tak przynajmniej twierdzą na swojej stronie www. http://www.u-f-a.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=74&Itemid=36

Tamże znajdziemy pełny program i zamysł zorganizowania Dni Cipki.
Cytuję:
"Boyówki Feministyczne i UFA zapraszają na pierwsze oficjalne Dni Cipki! Od 9 do 11 kwietnia w Obiekcie Znalezionym i UFIE!
Naszym celem jest odczarowanie słowa 'cipka', wspólne poszukanie innych określeń i sposobów mówienia o kobiecej cielesności, które nie miałyby wydźwięku naukowo-medycznego lub wulgarnego, a także podkreślenie radosnych i pozytywnych aspektów seksualności kobiet.
Ponadto chcemy poruszyć problematykę: kobiecej świadomości własnego ciała, zwłaszcza w odniesieniu do sfery intymnej, postrzegania kobiecego ciała w powszechnym odbiorze społecznym,
tabu wokół kobiecych narządów płciowych. Spodziewajcie się wielu atrakcji z cipką w tle i nie tylko:
9.04 (piątek) gra wstępna w UFIE: wernisaż projektów Agnieszki Dellfiny, Beaty Sosnowskiej, Marty Zdulskiej i innych, performens grupy 'Teraz Poliż'
10.04 (sobota) dzień cipki w Obiekcie Znalezionym: warsztaty dla dziewczynek, tworzenie szablonów na koszulki i znaczków, promocja książek Wydawnictwa Czarna Owca ('Wielka Księga Cipek' i 'Kobieca ejakulacja i punkt G'), interaktywna instalacja 'a ty jak na nią mówisz?' oraz film 'Monologi waginy', pokaz filmu 'Petals. A journey into self discovery' Becka Peacocka wraz z dyskusją z udziałem zaproszonych gościń (Alicja Długołęcka, Anna Zdrojewska), pokaz mody inspirowany kobiecą seksualnością, cipkowe gadżety, ubrania, smakołyki i drinki oraz niespodzianki! afterparty 'greatest hits... remixed' double trouble vs siostry
11.04 (niedziela) schodzimy głębiej w UFIE: warsztaty waginalne z Alicją Długołęcką, warsztaty plastyczne z Beatą Sosnowską, warsztaty performensu z Moniką Rak i Agnieszką Małgowską (Damski Tandem Twórczy), 'pogaduszki pochwy' – czytanie polskich monologów waginy, 'wagina wielkiej bogini' - spotkanie z Agnieszką Kraską i Ewą Bury, filmy, wystawa, rozmowa w kręgu
a na deser w sobotę 17.04 impreza Vagina Fabulosa w Śnie Pszczoły!"

Nie zapraszam szczególnie. Odnotowuję gwoli dziennikarskiej powinności. Może mnie to trochę interesuje. A Was? Poczytajcie więcej na: http://dnicipki.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Strach pomyśleć, co faceci pokażą. Jak równouprawnienia to do oporu. 5+ za artykuł, chociaż się pośmiałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.