Facebook Google+ Twitter

Feministki winne śmierci małej Madzi? Posłanka PiS oskarża

"Wy nienawidzicie Kościoła i wszystko na niego zwalacie. Jest wyraźna atmosfera przyzwolenia na każde wolne działanie, na zabicie dziecka, na aborcję" - powiedziała Krystyna Pawłowicz z PiS do Kazimiery Szczuki.

 / Fot. Grzegorz Mehring/PolskapresseKrystyna Pawłowicz uważa, że hasła głoszone przez reprezentantów lewicy prowadzą do takich dramatów, jak ten ze śmiercią małej Madzi. Uczą relatywizmu moralnego i cynizmu oraz odrzucania rodziny: "Ci rodzice nie wiedzieli, co ze sobą zrobić" - tłumaczyła posłanka.

Na tym nie skończył się festiwal oskarżeń. Pawłowicz zarzuciła Szczuce, że nie ma uczuć wyższych. Publicystka "Krytyki Politycznej" poczuła się urażona tymi słowami i zagroziła. "Policzę się z panią na korytarzu po audycji".

Znajdź nas na Google+







Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Bebzol
  • Bebzol
  • 14.08.2012 12:07

Święta prawda. Ideologia feministik jest nieludzka i prowadzi koniec końców do ludzkiego cierpienia, a nawet do śmierci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 26.03.2012 07:09

kim dzong kacza dac zbadac psychiatrowi

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 25.03.2012 21:07

No i co też pani Kazimiera Szczuka wymyśliła przeciwko pani posłance K.Pawłowicz ?.
Czy był tam na tym korytarzu do którego pani Kazimiera nawiązywała w swoich obietnicach jakiś monitoring , czy może były to jeszcze jedne obiecanki cacanki ?.
Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 emeryt
  • emeryt
  • 25.03.2012 20:19

@ Pani poseł Pawłowicz , co pani robi w tym parlamencie ? . Kompromituje pani kobiety . Średniowiecze cy co ? Ale w pisie głupota to norma.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 25.03.2012 12:25

Smieszą mnie istoty /,pomijam inne określenie / , które w ramach odreagowania własnej słabości,tarzają się w gównie własnym,lub genetycznym i czują się spełnieni... Niebezpieczny gatunek istot,z którego następny Wielki Swiatowy Idiota,skompletuje "Szwadrony Smierci!!! I popłyną łzy " łzy radości ofiar"... Tylko taki cykl,dobrze funkcjonuje na tym świecie ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 25.03.2012 11:27

Jadziu nie pier... i bierz lekarstwa

Komentarz został ukrytyrozwiń
silvana
  • silvana
  • 25.03.2012 11:22

Droga Matko, biologicznym ojcem Madzi jest nie kto inny jak sam Benedykt XVI. Tak, tak sprawa dotarła do samego Watykanu...i to sam papież nakazał usunięcia owocu swojego grzechu. Wysłał jednego ze swych kardynałów (ściślej Francisca Arinze) do Polski, by ten z pomocą Opus Dei dokonał tego o czym mowa powyżej. Udało się.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 25.03.2012 11:18

Szczuka to antypolska i antyludzka szma...Razem z Najsztubem wyśmiewali się z polaków,z wiary i patriotyzmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 25.03.2012 11:07

A co najgorsze Platforma ,która zwie się partią miłosci - propaguje właśnie wartości lewicowe - aborcję i antyklerykalizm ,wraz z chamem Palikotem . Przypominam że chama Palikota ,Platforma wyhodowała na własnym łonie,do propagowania kultury śmierci do walki z kościołem .Po latach tej walki efekty są tragiczne!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 25.03.2012 10:59

Zidiocenie Lewaków i tego lewicowego"Szajzu"doprowadziło do tej tragedii. I takich tragedii będzie więcej.

Hasła antykościelne jak i propagowanie kultury śmierci przez obłąkanych lewaków przynosi właśnie takie a nie inne skutki! Lewica antykatolicka +propagowanie śmierci + aborcja , + pogarda do wartości prawicowych ,przynosi takie tragiczne efekty!