Facebook Google+ Twitter

Ferie bez komputera są nudne? Nic podobnego!

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2015-02-15 18:13

Ferie zimowe mają uczniowie z kolejnych województw. W ubiegłym tygodniu na zimowy wypoczynek do Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu przyjechały dzieci z Bielska Białej.

 / Fot. ks. J. Byrt Coraz częściej dzieci i młodzież spędzają każde wolne chwile przed komputerem. Na szczęście nie wszystkie. Niektóre lubią aktywnie wykorzystać czas wolny od zajęć szkolnych. Tak jak dzieci, które przyjeżdzają na ferie do Szczyrku Salmopolu.

W tym roku przez całe ferie prowadzimy narciarsko-biblijne spotkania. Dzieci mają okazję codziennie uczyć się jeździć na nartach pod okiem instruktorów, a także poznawać Słowo Boże. Jest modlitwa każdego dnia, jest Słowo Boże i jest piękna pieśń chrześcijańska (...) W ubiegłym tygodniu tematem spotkań była "Misja Chrześcjańska w Polsce i na świecie". O tym jak bardzo jest potrzebna i zarazem jak bardzo trudna w niektórych regionach naszego globu opowiadał Jerzy Marcol z Biblijnego Stowarzyszenia Misyjnego z Ustronia. - powiedział ks. Jan Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl. / Fot. ks. J. Byrt

Chcemy uczyć dzieci miłości do Boga i bliźniego, uczciwości, prawdomówności i szlachetności. Aby w szkołach były wzorem, a w przyszłości także i w pracy oraz w rodzinie - dodał duchowny.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zimowiska, to świetna okazja spędzenia ferii. Edukacja dzieci to ważna sprawa, założenia i cele ks. Jana Byrta są bardzo cenne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.