Facebook Google+ Twitter

Ferie w Czarnem. Jakie atrakcje przygotowano dla najmłodszych?

W województwie pomorskim nadszedł oczekiwany przez uczniów dwutygodniowy okres ferii. W gminie Czarne organizatorzy zimowego wypoczynku przygotowali wiele atrakcji, które zapewne na stałe pozostaną w pamięci dzieci i młodzieży.

Ferie zimowe w gminie Czarne. / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoNiezwykle ciekawie zapowiadają się ferie zimowe w Czarnem. Pokazy magii, czarów, iluzji, kreatywna fotografia, dyskoteki, spotkania z Bractwem Rycerskim, projekcje filmowe, zajęcia sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka Ferie zimowe w Czarnem - plakat informacyjny. / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnegoręczna), Ferliga, zajęcia ekologiczne w Nadleśnictwie Czarne Człuchowskie, konkursy plastyczne, zajęcia ceramiczne, przedstawienia teatralne, bal karnawałowy, to tylko nieliczne atrakcje, które proponowane są uczestnikom ferii w Czarnem.

Zajęcia prowadzone będą w Czarneńskim Centrum Kultury, Zespole Szkół, Klubie 52 Batalionu Remontowego, Bibliotece Czarneńskiego Centrum Kultury, a także "Orliku".Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.