Facebook Google+ Twitter

Ferie w górach – zimowe atrakcje dla najmłodszych

Tatry to wymarzone miejsce na zimowy wypoczynek. To właśnie tutaj co roku przyjeżdżają tysiące turystów szukających niezwykłych emocji i relaksu pośród malowniczych krajobrazów gór. Doskonały wybór na ferie dla najmłodszych.

Zimowe ferie w Tatrach to przede wszystkim wspaniała rozrywka na białym puchu – zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych w szusowaniu po nim. Działają szkółki narciarskie, wyciągi i trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. Ferie będą w związku z tym doskonałym rozwiązaniem dla dzieci i młodzieży chcących pojeździć na nartach czy na snowboardzie. Dodatkowo mogą być one uzupełnione o zwiedzanie okolicznych zabytków, muzeów i atrakcji turystycznych, których w Zakopanem i pobliskich miejscowościach nie brakuje.

Oprócz szusowania na śniegu czekają także inne rozrywki – można wybrać obozy i kolonie tematyczne poświęcone fotografii, dziennikarstwu, nauce języków obcych, informatyce, aby wspomnieć tylko o kilku propozycjach.

Na zimowe ferie zaprasza Willa Tatry mieszcząca się w Kościelisku niedaleko Zakopanego. Na małych gości czekają tutaj nie tylko komfortowe noclegi i wyśmienita kuchnia, ale również wiele atrakcji. W okolicy znajdują się sklepy, centrum sportowe „Orlik”, dostępna jest także sala rekreacyjno-szkoleniowa, sala do nauki tańca, kącik zabaw, miejsce do organizacji grilla czy dyskoteki. To powoduje, że Willa Tatry to sprawdzony wybór na ferie zimowe.

Szukając sprawdzonych kierunków na ferie zimowe kapitalnym wyborem są Tatry – zarówno dla kilkulatka, jak i dla gimnazjalisty. Każdy dzień spędzony tutaj będzie udany!

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: góry Tatry ferie


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.