Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13335 miejsce

Ferie w mieście? Wpadajcie do Alei Bielany i IKEA Wrocław

Na dzieci i młodzież czeka wiele, często darmowych, rozrywek. Najmłodsi goście będą mogli pobawić się na przestronnych placach zabaw, zamienić w detektywów, przenieść się do lodowej krainy lub wirtualnej rzeczywistości.

 / Fot. Dunvael PhotographyAtrakcyjnych wydarzeń w trakcie ferii szukają nie tylko dzieci, ale i rodzice, którzy w tym czasie chcą zapewnić pociechom ciekawą rozrywkę. Szczególnie mogą ich ucieszyć darmowe propozycje przygotowane przez Aleję Bielany i IKEA. Jedną z nich jest Aleja Juniora – największy we Wrocławiu bezpłatny plac zabaw zapewniający profesjonalną opiekę nad dziećmi. Na 400 m2 czekają zabawki i sprzęty stworzone z myślą zarówno o tych nieśmiałych jak i pełnych energii maluchach. Przestronny plac zabaw gwarantuje także bezpieczeństwo zabawy. Regulamin przewiduje, że na jego terenie może przebywać maksymalnie 60 dzieci, które bezpłatnie przez 2h bawią się pod okiem profesjonalnych animatorów. Rodzice nie muszą się martwić o swoje pociechy, podczas robienia zakupów, a maluchy mają okazję spędzić ciekawie czas z rówieśnikami. Naprzeciwko Alei Juniora znajdziemy wyspę – plac zabaw przeznaczony dla dzieci, które przebywają tu pod opieką rodziców. Kolejną atrakcją jest Zabawowy Plac Budowy, nawiązujący swoim wyposażeniem i wystrojem do czasu rozbudowy centrum. Dzieci na chwilę mogą zamienić się w Boba Budowniczego, mając do dyspozycji różne rodzaje klocków, zestawy do majsterkowania a także basen pełen kulek. Wstęp tutaj również jest bezpłatny.

Moc darmowych niespodzianek przygotowała również IKEA. Pierwszy weekend ferii (18–19.02) wypełni edukacyjna gra, dzięki której uczestnicy będą mieli szanse przenieść się do nieznanych miejsc dzięki wirtualnej rzeczywistości. W drugi weekend (25-26.02) IKEA zamieni się w Śnieżna Krainę. Obok Smalandii będzie można spotkać ulubione postacie z bajek, stworzyć śnieżne kule z bajkowymi postaciami w środku a także udekorować korony i skrytki na skarby. Przez cały czas trwania ferii w restauracji będzie można wypożyczyć gry planszowe lub wziąć udział w różnych zabawach w Smalandii. Ci, którzy odwiedzą plac zabaw minimum trzy razy w ciągu 2 tygodni, mogą liczyć na niespodziankę. Ponadto, w okresie ferii każdy maluch, który zgłodnieje podczas zabawy, może posilić się zestawem obiadowym w cenie 1 zł.

Co jeszcze czeka na młodszych i trochę starszych w Alei Bielany? Przy głównym wejściu istnieje możliwość wypożyczenia pojazdów akumulatorowych, które są sterowane przez rodzica lub samo dziecko. Różne modele aut gwarantują super zabawę zarówno maluchom jak i opiekunom. Świetnym pomysłem na spędzenie wspólnego, wolnego dnia jest odwiedzenie wystawy klocków LEGO znajdującej się na 1 piętrze Alei. Miasto o powierzchni 40m2, historyczne zestawy LEGO, m.in. z 1954 roku oraz 74 tematyczne gabloty, to nie lada gratka dla małych i dużych fanów klocków. Także kino Helios w Alei przygotowało mnóstwo atrakcji dla młodych widzów. Oprócz projekcji filmów takich jak Balerina, Królowa Śniegu 3: Ogień i lód, Sing, Ostatni smok świata, LEGO® BATMAN: FILM, Barbie w świecie gier czy Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, na odwiedzających kino czekają gry i zabawy, kącik czytelniczy i stolik artystyczny. Loopy’s World zaprasza natomiast na cykl detektywistycznych zabaw fabularnych -tajemnicze zdarzenie, żadnych faktów, a jedynie poszlaki. Codziennie do rozwiązania inna, tematyczna zagadka.

Liczba atrakcji które czekają na najmłodsze a także starsze dzieci w Alei oraz IKEA pozwoli w atrakcyjny sposób zapełnić całe dwa tygodnie ferii całym rodzinom – podsumowuje Jacek Kaczmarski Marketing Manager Alei Bielany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.