Facebook Google+ Twitter

Ferie w Teatrze Wielkim w Łodzi

W okresie ferii zimowych organizujemy serię półtoragodzinnych warsztatów tańca modern i popping. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią tańczyć i chcą poprawić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

 / Fot. Teatr Wielki w ŁodziMam nadzieję, że w czasie warsztatów, wszyscy uczestnicy będą się przede wszystkim dobrze bawić, dowiedzą się czegoś na temat poppingu i zdobędą nowe umiejętności, które będą chcieli w przyszłości rozwijać.
I hope that during workshops all participants will have fun, will learn little bit about popping along the way and will acquire new skills which they could develop in the future.

Arthur Stashak
Warsztaty tańca modern pomogą rozwinąć i wzmocnić cały aparat ruchowy oraz świadomość ciała. Zajęcia podzielono na 3 etapy: floor work, center work oraz moving in space z dużym naciskiem na działanie impulsu i pracę nad środkiem ciężkości. Na warsztaty zapraszam tancerzy z pasją i z doświadczeniem.
Bogumiła Sołek

Kosz jednej lekcji – 1 zł.
Bilety dostępne są w kasach Teatru oraz na www.operalodz.com.


KULTURALNE FERIE Z TEATREM WIELKIM W ŁODZI ››
AIDA
19 lutego 2016/ piątek/ godz. 18:30
21 lutego 2016/ niedziela/ godz. 17:00

Efektowna scenografia, wielkie głosy, wspaniałe sceny chóralne i rewelacyjna Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi. Monumentalna Aida Giuseppe Verdiego w Teatrze Wielkim w Łodzi tylko 19 i 21 lutego. W roli tytułowej wystąpi Monika Cichocka, spektakl poprowadzi Tadeusz Kozłowski.

TRAVIATA
24 lutego 2016/ środa/ godz. 18:30
Wzruszająca opowieść o pragnieniu miłości, poszukiwaniu szczęścia, poświęceniu i samotności. znakomity utwór Giuseppe Verdiego święci nieustanne triumfy na wszystkich scenach świata. 24 lutego w Teatrze Wielkim w Łodzi partię tytułową Traviaty wykona uwielbiana przez publiczność Joanna Woś, wraz z nią wystąpią: Agnieszka Makówka, Sylwia Nowicka, Krzysztof Dyttus, Andrzej Kostrzewski, Zenon Kowalski, Zbigniew Kuźnik, Dawid Kwieciński, Patryk Rymanowski, Paweł Skałuba, Grzegorz Szostak, Marek Twardowski oraz Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod batutą Tadeusza Kozłowskiego.

ZIEMIA OBIECANA
26 lutego 2016/ piątek/ godz. 18:30
28 lutego 2016/ niedziela/ godz. 17:00
Legendarny balet na podstawie reymontowskiej powieści z przepiękną muzyką Franza Suppégo i Michaela Nymana w choreografii Graya Vernona. Ziemia obiecana to głęboko poruszający spektakl, poświęcony tożsamości kulturowej Łodzi, w którym głównym bohaterem jest miasto, a przede wszystkim bezimienni twórcy jego potęgi: tkaczki, farbiarze, łódzcy robotnicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.