Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2131 miejsce

Ferie zimowe w Szczyrku z Bogiem w sercu i na ustach

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2017-01-28 16:41

Jest modlitwa, Słowo Boże, piękne pieśni uwielbiające Pana i oczywiście góry, wyciągi, narty i cudowna atmosfera. Tak spędzają ferie zimowe dzieci w Parafii Ewangelickiej w Szczyrku.

 / Fot. ks. Jan ByrtDzień zaczyna się od modlitwy, śniadania, a następnie autokar zawozi dzieci pod wyciągi narciarskie. Tam czeka już na nie instruktor, który uczy jak prawidłowo jeździć na nartach. Po lekcjach narciarskich i po kilkudziesięciu samodzielnych zjazdach wracają na ciepły posiłek, by później popracować z Biblią.

W tym roku rozpatrujemy historię Józefa sprzedanego przez braci do Egiptu, która pokazuje jak Bóg go cudownie prowadził dlatego, że był mu wierny. Był niewolnikiem a stał się namiestnikiem Egiptu (...) Chcemy dzieciom uświadomić w tych trudnych czasach aby były wierne Bogu i trzymały się mocno Słowa Bożego - powiedział ks. Jan Byrt z Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu.

Taki sposób wypoczynku podczas ferii zimowych jest bardzo ciekawą alternatywą do spędzania samotnie całych dni przed komputerem czy telewizorem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.