Facebook Google+ Twitter

Ferrari na Motor Show 2012 w Poznaniu

Od dwóch lat Międzynarodowe Targi Poznańskie sukcesywnie stawiają imprezę Motor Show na nogi. Edycja 2012 przewidziana jest na kwiecień, ale już pojawiają się pierwsze informacje prasowe. Jedno jest pewne - będzie ciekawie.

Poznański Motor Show w tym roku odbędzie się w weekend 13-15 kwietnia. Do tej daty pozostało sporo czasu, ale już pojawiają się pierwsze informacje od organizatorów.

W tym roku po raz pierwszy w historii polskich imprez motoryzacyjnych oficjalnie weźmie udział Ferrari. Polskie przedstawicielstwo tej legendarnej marki już zapowiedziało swoją obecność w Poznaniu. Na powierzchni 200 metrów kwadratowych zostaną pokazane modele 458 Spider, California i FF.

Ferrari FF to kontrowersyjny ukłon marki w stronę osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Mocny silnik, miejsce dla czterech osób i napęd na obie osie mają sprawić, że marka stanie się popularna wśród kupujących, dla których oprócz walorów estetycznych i wrażeń z jazdy liczy się także możliwość wykorzystania samochodu w codziennym użytkowaniu.

Poniżej znajdziecie fragment wypowiedzi Dyrektora Motor Show 2012 - Rafała Błachowskiego: "(...) dzięki współpracy jaką nawiązaliśmy z Ferrari Polska, Motor Show będzie zjawiskiem w polskiej branży motoryzacyjnej wyjątkowym – gwarantującym wyjątkowe emocje i najwyższy standard. Kolejne tego dowody zaprezentujemy w połowie miesiąca…".

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku Motor Show zrobi kolejny krok w przód, a motoryzacyjny Poznań na dobre obudzi się z kilkuletniego letargu. Póki co, pozostaje nam czekać na kolejne zapowiedzi i potwierdzenie ich w praktyce podczas kwietniowej imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.