Facebook Google+ Twitter

FeshionMania-III edycja modowego eventu w Gliwicach

W Gliwicach już po raz trzeci odbędzie się niesamowite wydarzenie modowe-FashionMania. To prawdziwe show kulturalno-modowe podczas, którego młodzi oraz niesamowicie utalentowani projektanci będą mieć możliwość zaprezentowania swojej sztuki.

 / Fot. Grzegorz WiciakNajwiększe i najbardziej spektakularne wydarzenie modowe odbędzie się w Gliwicach już 13 maja. To będzie już trzecia edycja FashionManii. Gala pokazowa będzie miała miejsce w CKS Mrowisko. Ujawnią się cztery oryginalne kolekcje polskich Projektantów:


Darii Grabowskiej
Kingii Chłopek
Anii Pietrowicz
Lallu Chic by Hanie Bulczyńską

W styczniu w wieżach KWK Polska odbył się casting gdzie wybrano najlepszych modeli i modelki do FashionManii oraz do Fashion Inside. Teraz modelki oraz modele będą mieć okazje wykazania się na wybiegu.

Do krainy mody przeniesie nas Teatr Tańca DyeMotion, który wykorzystując światło UV zaprezentuje swój najnowszy spektakl, a w magiczną podróż 7m nad ziemią zabierze nas wielokrotna Mistrzyni Polski w Akrobatyce Sportowej Ania Filipowska.

Gościem specjalnym podczas tegorocznej gali będzie polska, popularna wokalistka Gosia Andrzejewicz.

Cały event przeprowadzi charyzmatyczna oraz nie zastąpiona Nina Nocoń.

Co więcej dla osób inspirującymi się światem mody odbędą się specjalne targi, na których znajdziemy ciekawe ubrania z lokalnych showroomów oraz najnowsze kolekcje projektantów.
W ramach FashionManii będą też darmowe warsztaty dla kobiet podczas, których poruszymy wiele tematów dotyczących wyglądu, samopoczucia oraz dbanie o własnego ducha.

START-godz. 10.00
Główna gala-godz. 19.00
MIEJSCE – CKS Mrowisko – Sala Konferencyjna

W tym roku ilość miejsc na galę jest ograniczona dlatego śpieszcie się!
Wejściówki są już dostępne w butiku Second Story przy ul. Plebańskiej 11 oraz w siedzibie Mako Beauty przy ul. Marcina Strzody 8 (Alma Print).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.