Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29379 miejsce

Festival Beatpatrol 2011 w Austrii rusza już 22 lipca!

Martin Solveig, Tiesto, Skrillex, Steve Aoki, Haezer, Moby, Paul van Dyk i wielu wielu innych. Festiwal Beatpatrol w Sankt Polten w Austrii w tym roku odbywa się już po raz trzeci. Czego możemy się spodziewać?

"Będzie mega" - to najkrótszy i najodpowiedniejszy komentarz opisujący emocje klubowiczów na wieść o line-upie Beatpatrola. Organizatorzy jak zawsze postawili na elektronikę z wysokiej, najwyższej półki.

Tak było w 2010 roku! Organizatorzy zapewniają, że tegoroczny festiwal będzie jeszcze bardziej spektakularny. / Fot. www.beatpatrol.atSankt Polten w dniach 22-24 lipca będzie gościło wybitnych artystów. Tiesto, Mr. Oizo, Skrillex, Steve Aoki, Moby, Martin Solveig, Afrojack - ich nikomu przedstawiać nie trzeba. Do tego naprawdę niska cena - koszt festiwalu to tylko 79 euro! Mało jeszcze?

Warto wspomnieć o samej atmosferze imprezy, byłem rok temu, więc wiem o czym piszę. Festiwalowicze rozlokowani na dużym polu namiotowym są bardzo otwarci na nowe znajomości (bardzo bardzo!), lubią Polaków (zgadnijcie za co…), wszyscy kochają muzykę elektroniczną. Beatpatrol Festival jest dla nich swoistym electro-rajem. Nie ma kradzieży, nikt nie boi się zostawić bagażu w namiocie kiedy idzie na koncert.

Hala, w której odbywa się festiwal, wyposażona jest w sześć scen. Ponadto zostanie rozstawiona duża, plenerowa scena Main Stage, na której będą odbywać się najlepsze koncerty (wystąpi na niej m.in. Tiesto, tak jak rok temu). Na otwartym powietrzu, wiadomo jak jest. W hali natomiast dźwięk jest niesamowity, DJe bawią się z publiką, publika tańczy z DJami, a cały efekt dopełnia mroczna atmosfera rozbijana co jakiś czas efektownymi pokazami laserowymi.

Bilet pociągowy z Warszawy do Wiednia kosztuje jedynie 29 Euro. Festiwal trwa dwa dni, ale warto wybrać się na niego wcześniej (21 lipca, dzień przed rozpoczęciem festiwalu, odbywa się before-party z równie doskonałymi artystami, wstęp za darmo!), można też zwiedzić nieopodal znajdujący się Wiedeń.

Polecam odwiedzić stronę www.beatpartol.at i poczytać kto jeszcze ukaże się klubowiczom. Redakcja Wiadomości24.pl nie ominie tego wydarzenia, będę stamtąd na bieżąco relacjonował dla Was co się aktualnie dzieje, kto występuje, jaka jest atmosfera. Będzie nieziemsko, będzie wspaniale, będzie mega!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.