Facebook Google+ Twitter

Festival Chrześcijańskie Granie

Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Siedem zespołów zaprezentuje swoje najlepsze brzmienia. Kolejny raz rozdane zostaną też nagrody muzyczne - Złote Krążki. W trakcie wydarzenia m.in. grillowanie i zabawy dla dzieci.

 / Fot. materiały prasoweJuż 5 października 2013, o godz.15.00, spotykamy się w amfiteatrze na warszawskiej Woli. Festival Chrześcijańskie Granie to impreza promująca młodą scenę muzyki chrześcijańskiej. Organizatorzy deklarują - "Szukamy tego co najciekawsze i różnorodne w muzyce. Dlatego na jednej scenie spotykają się wykonawcy hip hopu, gospel, rock, pop i poezji śpiewanej." Festival Chrześcijańskie Granie to wiara - autentyczny przekaz - radość i wdzięczność.

III edycja Festivalu odbędzie się 5 października 2013 w parku im. Sowińskiego na warszawskiej Woli. Początek przewidziany jest na godzinę 15.00. Podobnie jak w roku ubiegłym, zostaną rozdane nagrody najlepszym zespołom ostatniego roku. Wystąpią: magda.lena frączek, Hiob, StronaB, PANdamusic, Twoje Niebo & Ewa Uryga, Porozumienie oraz Kanaan. Galę poprowadzi dziennikarz Łukasz Sośniak z gospelbox.pl – magazynu o muzyce chrześcijańskiej.

Wstęp na imprezę jest wolny. Amfiteatr jest zadaszony. Więcej informacji o festivalu można znaleźć na stronie: www.festival.chrzescijanskiegranie.pl.

W ramach Festivalu od 2012 roku przyznawane są nagrody muzyczne - ZŁOTE KRĄŻKI. W zeszłym roku otrzymały je zespoły: Strona B (Debiut 2012), Love Story (największa sprzedaż w sklepie Chrześcijańskie Granie), Arkadio (plebiscyt płyta roku 2012), Mate.O (nagroda GOSPELBOX).


Zapraszamy na:
http://festival.chrzescijanskiegranie.pl oraz https://www.facebook.com/Chrzescijanskie.Granie


ORGANIZATORZY: Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE, Sklep Chrześcijańskie Granie, Fundacja Uwolnij Marzenia, Michalkondrat.pl, Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego.

PARTNERZY: www.Salvatti.pl, Katolickie Stowarzyszenie Młodych, Emaus Salezjanie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.