Facebook Google+ Twitter

Festival Togfest już 29 czerwca w angielskim Milton Keynes

Festival Togfest w Milton Keynes zaprasza na dawkę różnorodnej muzyki na żywo. Gwiazdą wieczoru będzie Mark Joseph, popularny angielski bard.

Plakat tegorocznego Togfestu, fot. Togfest / Fot. Materiały festiwaluNa imprezie wystąpią m.in. bard Mark Joseph, zespół The Cracked, łączący w sobie afrykańską rytmiczność, reagge'owy luz i rockowy zadzior. Poza tym Tin Soldiers, The Late Day Breakers, The iFoundation, Mark Holland, Million Faces, Flutatious, Howlin Mat, Auralia Sky i The Wartermelons. Wszystko to w sobotę 29 czerwca, na dwóch scenach, przez 11 godzin, przez które przewiną się artyści ze wszystkich półek - tak przynajmniej głosi festiwal.
Do tej pory na Togfeście wystąpili m.in. tacy artyści i zespoły jak The Bad Habits, The Red Bullets, Dereck Rose, czy The Lovedays.

Gwiazdą imprezy będzie Mark Joseph, angielski piosenkarz, bard, który w 2003 roku zyskał sławę swoim singlem "Get Through", który obok jeszcze innych trzech jego kompozycji, znalazł się w brytyjskiej oficjalnej liście sprzedaży piosenek Top40. Mark pojawił się też w takich popularnych programach telewizyjnych na Wyspach kak T4 czy Never Mind The Buzzcocks. Również śpiewał w chórkach w nagraniu "Whatcha Gonna Do About It", muzycznym projekcie charytatywnym, na któym zagościli też Ron Wood z The Rolling Stones, PP Arnold, Steve Craddock z Ocean Colour Scen, Reg Presley i Chris Farlowe.

Więcej informacji o Togfeście znajdziecie na www.togfest.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.