Facebook Google+ Twitter

Festiwal All About Freedom trwa

Od 8 czerwca gdański festiwal łączący film, teatr, literaturę i muzykę oferuje codziennie solidną dawkę kultury. Co można będzie zobaczyć do końca festiwalu?

 / Fot. Logo AAFOto plan na nadchodzące dni All About Freedom Festival - wydarzenia zaprojektowanego z rozmachem odpowiadającym okazji, jaką jest trzydziesta rocznica powstania Solidarności.

15.06.2010

O godzinie 18 w Multikinie w Gdańsku odbędzie się projekcja filmu "Boso, ale na rowerze". Nie dość, że będzie to polska premiera dokumentu nominowanego do Oscara i wyświetlanego między innymi w Cannes, to po niej zacznie się dyskusja "Na przekór światu" z udziałem - uwaga uwaga - samego reżysera Feliksa van Groeningena. Ci zaś, którzy nie zdążą dzisiaj, mogą obejrzeć film 17 czerwca w Multikinie w Sopocie, o godzinie 19.

21 - film "Pewnego dnia zrozumiesz" produkcji niemiecko-izraelsko-francuskiej w reżyserii Amosa Gitaja, Multikino Gdańsk

16.06.2010

Wieczór zacznie film Davida Sivekinga pt. "Dawid chce odlecieć", demaskujący prawdę o sekcie TM, która fascynowała Mię Farrow, Clinta Eastwooda i The Beatles - początek o godzinie 18 w Multikinie w Gdańsku. Po filmie dyskusja "Sekta a sens życia" z reżyserem, producentem filmu, Maritnem Heislerem, i ojcem Radosławem Broniek, prowadzona przez Maxa Cegielskiego. Start - 19.30, Multikino.

21 - w Multikinie w Gdańsku projekcja "Koniec charytatywności za darmo", filmu opowiadającego o różnicach między kulturą europejską i afrykańską, rozgrywający się w małej afrykańskiej wiosce.

Równolegle w sopockim Multikinie zobaczyć będzie można dwa inne obrazy:

19 - "Szukając Eryka", reżyseria Ken Loach

21 - "Zwycięzca", reżyseria Marco Bellocchio


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.